Szanowni Państwo,

zapraszam Rodziców/opiekunów naszych uczniów na

wykłady o wychowaniu,

które zostają wznowione po okresie zdalnego nauczania. Wykłady są otwarte, więc zaproszenie jest dla wszystkich zainteresowanych.

Pierwszy wykład jest z obszaru profilaktyki. Będzie można go również zobaczyć na żywo w internecie.

WSTĘP WOLNY

01.10.2020 o godz. 18.00 w auli Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni

oraz live na YouTube na kanale: Zespół Szkól Jezuitów

Z poważaniem pedagog szkoły

Katarzyna Kucharczyk

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Informuję, że u  ucznia z klasy trzeciej, stwierdzono zakażenie koronawirusem. Po opinii  Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gdyni, za zgodą organu prowadzącego zdalnym nauczaniem zostały objęte  klasy: 3a oraz kl. 2a, 2b od 14.09.2020r. do 21.09.2020r. włącznie.

Decyzję o kwarantannie ucznia i nauczyciela podejmuje Powiatowy Inspektor Sanitarno-Epidemiologiczny.

O ewentualnych zmianach decyzji Sanepidu i Urzędu Miasta będę informować na bieżąco. Jednocześnie zwracamy się z apelem o rozwagę, ograniczenie spotkań, a w przypadku pojawienia się niepokojących objawów o niezwłoczny kontakt
z lekarzem pierwszego kontaktu.

Sławomir Wiśniewski
Dyrektor SP 11

List do rodziców od Rady Rodziców

Drodzy Rodzice,

serdecznie dziękujemy za współpracę i wpłaty jakich dokonaliście w roku szkolnym 2019/2020 na fundusz Rady Rodziców.

Cieszy nas Państwa mobilizacja i wspólne działania na rzecz uczniów naszej szkoły.  Fundusze Rady Rodziców pochodzą przede wszystkim z Państwa wpłat. Dzięki czemu możemy wspierać nasze dzieci i nauczycieli w procesie edukacji.Chcielibyśmy również podziękować nauczycielom i dyrekcji szkoły za aktywne wspomaganie rozwoju naszych dzieci.

Bardzo dziękujemy za zeszłoroczny Kiermasz Świateczny.

Czeka nas trudny i nieprzewidywalny rok nauki, tym bardziej zachęcam wszystkich Państwa do aktywnej współpracy z Radą Rodziców oraz wpłat na nasz fundusz. Dzięki czemu będziemy  w stanie zrealizować więcej projektów na rzecz uczniów naszej szkoły, i choć w części wspomóc ich oraz zrekompensować im ten trudny okres w ich życiu.

Jednocześnie informuję, iż wpłata na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 wynosi min. 100 złoty na rodzinę za rok szkolny.

Jeszcze raz podkreślamy, pieniądze są wydatkowane wyłącznie na potrzeby szkolne naszych uczniów.

Wspólnie możemy zrobić więcej.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Karolina Mechlińska