Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Zajęcia ceramiczne w naszej szkole

Uczniowie klasy 5a na zajęciach ceramicznych wykazali się dużą kreatywnością. Tematem prac były ptaki.


Grupa teatralna w przedszkolu

Dnia 28.01.2019r. w naszym przedszkolu zawitała grupa teatralna  GARGULEC z przedstawieniem „Agatka Sikorka”. 
Dzieci poznały zimowe obyczaje ptaków żyjących w Polsce, a z bocianem przeniosły się do Afryki, by zobaczyć tańczącego flaminga i papugę. Zobaczyły, jak ciężko ptakom przetrwać zimę i jak można im pomóc.


Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej nr 11 w styczniu mamy taki dzień, w którym gościmy babcie i dziadków z okazji ich świątecznego dnia. Dzień Babci i Dziadka to tradycja w naszej szkole. Rozpoczynamy przedstawieniem i licznymi piosenkami, występy odbywają się na sali gimnastycznej, pod kierunkiem p. Maryli Włodkowskiej. Piękne dekoracje przygotowały: p. Balbina Rogalka i p. Agnieszka Giedrojć-Gurin. Po występach uczniowie zaprosili wszystkich na poczęstunek do klasy. Czas spędziliśmy w miłej atmosferze.

Wychowawczynie klas: Ia p. Elżbieta Śliwińska, IIa p. Gabriela Marchlewska, i IIIa p. Katarzyna Sziers dziękują rodzicom za pomoc.


4 a i b w Muzeum

16 i 18 stycznia 2019 roku klasy 4a i 4b wzięły udział w warsztatach, które zostały zorganizowane przez Muzeum Miasta Gdyni. Tematem zajęć był Sen o Gdyni. Futurologiczne warsztaty architektoniczne.

Słowa kluczowe: historia Gdyni, port, Eugeniusz Kwiatkowski, Tadeusz Wenda, budowniczowie portu, modernizm.

Po obejrzeniu wybranych elementów wystawy, uczniowie podzieleni na grupy, zostali poproszeni o wykonanie projektów zagospodarowania swojej najbliższej okolicy zgodnie ze swoją wizją, potrzebami i wyobraźnią.


Dziecko w kontakcie z obcym

W trosce o najmłodszych, 11 stycznia 2019r, Straż Miejska zorganizowała spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie klas czwartych. Funkcjonariusze uświadomili dzieciom, kim jest osoba obca i w jaki sposób zachować się w sytuacji zagrożenia. Nasi uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu i wykazali się znajomością zasad obowiązujących  podczas kontaktu z osobami, których nie znają. 


Wielki sukces Adama

4 i 5 stycznia 2019  w hali Gdynia Arena  odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży do lat 12 „ Arka Gdynia CUP 2019” pod patronatem Prezydenta Gdyni Wojciech Szczurka oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka. Na starcie stanęło 16 zespołów, a wśród nich Arka Gdynia - rocznik 2008, której jednym z bramkarzy jest uczeń klasy 5 b, Adam Idziaszek.  Zespół ostatecznie zajął IV miejsce. Natomiast Adam Idziaszek został  wybrany bramkarzem całego turnieju.

Gratulujemy i życzymy Adamowi dalszych sukcesów sportowych.

Bezpieczna droga do i ze szkoły

10 stycznia 2019r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gdyni przeprowadzili zajęcia w formie warsztatów dla uczniów klas 2-3 SP oraz oddziału „0” na temat bezpiecznej drogi do domu i przestrzegania zasad ruchu drogowego. Uczniowie mieli możliwość aktywnego udziału i przećwiczenia odpowiednich zachowań na drodze. Szczególną uwagę zwrócono uczniom, iż zarówno osoby prowadzące pojazdy jak i pozostali uczestnicy ruchu drogowe są odpowiedzialni za bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Strona 5 z 129

Jesteś tutaj: Start