Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Apel do środowiska szkolnego

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele SP nr 11 w Gdyni.

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie i poinformować, iż dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy   na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców postanowiła przystąpić do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie  przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków  pochodzących z   1%  Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy  o zainteresowanie nią  swoich   przyjaciół i znajomych wskazując, że  tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty  na miarę swoich oczekiwań i  wyzwań XXI wieku. Celem uczestniczenia w wymienionym programie  każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2020 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Sp nr11 w Gdyni”.

Życzymy wszystkim Państwu zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego i szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu rady rodziców SP nr11 w Gdyni

Przewodnicząca rady rodziców- Karolina Mechlińska oraz Skarbnik- Anna Samaras.

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronie  internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl

Język kaszubski zdalnie

Zaskakująco, kreatywnie, doświadczalnie i wesoło! Minęło już trochę czasu, odkąd regionalne spotkania odbywają się on - line. Wyznając zasadę, że choć mamy wiele ograniczeń, to wciąż dużo możemy - uczniowie klasy 2a, uczestniczący w zajęciach języka kaszubskiego aktywnie włączają się przed ekrany monitora, albo...poza nim ;-)

Więcej…

FABIAN TELUS Z KL. 7B ZWYCIĘZCĄ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Miło nam poinformować, że uczeń naszej JEDENASTKI zajął 1 miejsce i stał się Mistrzem Ekologii Szkół Podstawowych. Hybrydowe wykonywanie zadań konkursowych wydawało  się dużą przeszkodą, ale Fabian świetnie sobie poradził! Uroczyste, reżimowe rozdanie nagród odbyło się w siedzibie organizatora konkursu - Komunalnym Związku Gmin "Dolina Redy i Chylonki". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs "List do Świętego Mikołaja"

Mamy przyjemność ogłosić, że wszyscy uczniowie klas 4-7 którzy brali udział w konkursie zorganizowanym przez świetlicę szkolna pt. "List do Świętego Mikołaja" otrzymają ocenę celującą z plastyki oraz pochwałę do dziennika od Pani Balbiny Rogalki. Dzieci z klas 1-3 otrzymały dyplomy z udział w konkursie, które zostały przesłane drogą mailową do rodziców. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie o którym poinformujemy w przyszłym tygodniu. Przedstawiamy zdjęcia prac naszych uczniów. 

Więcej…

Serdeczne podziękowania dla firmy Intel

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 z Gdyni pragną złożyć wszystkim zaangażowanym działom firmy Intel Technology Poland serdeczne podziękowania za przekazanie w ramach darowizny dwudziestu laptopów.
Podarowany naszej placówce sprzęt znacząco wpłynie na poprawę jakości pracy naszych uczniów zarówno teraz, podczas zdalnego nauczania, jak również po powrocie do nauczania stacjonarnego, podczas którego będziemy mogli korzystać z niego nie tylko na zajęciach informatyki, lecz również doskonalić kompetencje informatyczne uczniów na lekcjach innych przedmiotów. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do panów Przemysława Okonowskiego, Michała Czarkowskiego oraz Krzysztofa Jurczyka , którzy znacząco przyczynili się do zrealizowania tej darowizny.

Warsztaty FINA w naszej szkole

Trzeciego i czwartego grudnia monotonię lekcji online urozmaiciły warsztaty filmowe poprowadzone przez edukatorów Filmoteki Narodowej (FINA) w ramach programu Filmoteka Szkolna..
Klasy 4a i 5a uczestniczyły w zajęciach "ABC animacji", klasy 6a i 6b dowiedziały się o tym "Co trzeba słyszeć? Dźwięk i muzyka w filmie", a klasy 7a i 7b wzięły udział w "Animowanych eksperymentach". Wszystkie zajęcia odbywały się na platformie Zoom, co dostarczyło uczestnikom dodatkowych emocji :)

"Kino w trampkach" w naszej szkole :)

Ponieważ nie możemy chodzić do kina, zaprosiliśmy kino na nasze lekcje. W ostatnim tygodniu listopada wszystkie klasy 4-8 wzięły udział w warsztatach organizowanych w ramach Festiwalu Filmowego Online "Kino w trampkach", podczas których uczniowie oglądali filmy krótkometrażowe dopasowanie tematyką do ich wieku. Po projekcjach nasz gość, pani Iwona Chojnacka analizowała z uczniami obejrzane filmy. Rozmowy dotyczyły edukacji filmowej, społecznej samorozwoju. Było świetnie!

Strona 6 z 143

Jesteś tutaj: Start