Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Wyjątkowy GOŚĆ w przedszkolu

Dzisiaj, 6 grudnia 2018r., do naszego przedszkola przyszedł Mikołaj. Wszystkie dzieci już od samego rana z niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały dzwoneczków. Maluchy bardzo przeżyły to spotkanie. Pięknie zaśpiewały przygotowaną na tę okazję piosenkę. Gość wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, bo przecież inne grzeczne dzieci też czekały…


Oczekiwanie na Mikołaja

Dzieci z "zerówki" są już gotowe na Mikołajki. Z niecierpliwością czekają na prezenty :-)


Zabawa andrzejkowa klas 4-7

W imieniny Andrzeja uczniowie klas 4 – 7, wraz ze swoimi wychowawcami,  wzięli udział w szkolnej zabawie andrzejkowej. W programie oprócz wszechstronnie rozwijających gier i zabaw sprawnościowych, znalazły się zabawy ze słowem, matematyczne łamigłówki i zagadki Mędrca Andrzeja, a także lubiana Jaka to melodia. Uczniowie mogli  również wykazać się kreatywnością, tworząc swoje projekty strojów karnawałowych, mając tylko do dyspozycji ekologiczny papier toaletowy.

Uczniowie walczyli o zdobycie jak największej liczby kluczy, potrzebnych do decydującej konkurencji, która wymagała od uczestników znajomości polskich przysłów i umiejętności strategicznych.

Ostatecznie:

  • I miejsce oraz Nagrodę 150 zł dofinansowania na wyjście do kina na dowolnie wybrany film dla całej klasy otrzymała 7a
  • II miejsce oraz Nagrodę „Zwiedzanie okrętu marynarki wojennej ORP Błyskawica” otrzymała klasa 5b.
  • III miejsce oraz Nagrodę „Warsztaty Ceramiczne z wypaleniem prac dla całej klasy” zajęła  klasa 5a.

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy i słodkie podarunki.

Było fantastycznie!

Organizatorzy: Agnieszka Giedrojć - Gurin i Katarzyna Kucharczyk

Więcej…

Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych

Chcąc upamiętnić Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych uczniowie SP11 przygotowali wystawę prac poświęconych osobom niepełnosprawnym. Wśród prezentowanych były znane i mniej znane postacie z wielu dziedzin życia: sportu, aktorstwa, kultury, biznesu i życia społecznego. Osoby te, pomimo swojej niepełnosprawności odnoszą sukcesy zawodowe i motywują innych do podejmowania trudu realizowania swoich marzeń.

Więcej…

Zerówkowe wróżby i zabawy andrzejkowe

W ostatni dzień listopada (piątek , 30.11.2018r.) w zerówce świętowaliśmy  andrzejki. Już wiemy, kto zostanie opiekunem małp, kto sportowcem, fryzjerem lub cyrkowcem. Poznaliśmy imiona  przyszłych  miłości. Dowiedzieliśmy się,  kto będzie bogaty, a kto będzie  mieć pięcioro dzieci i kto pierwszy stanie  na ślubnym kobiercu. Zabawy i śmiechu było bardzo dużo. Teraz tylko pytanie,  co się  spełni  z tych wspólnych zabaw i wróżb :-)


Poznaj swoje miasto

Dnia 29 listopada 2018r. grupa dzieci 3,4-latków uczestniczyła w wyjściu integracyjnym do InfoBoxu w Gdyni, na warsztaty: „Poznaj i zbuduj Gdynię”. Dzieci zapoznały się z rozwojem miasta, zwiedziły wieżę widokową, a także  budowały własne konstrukcje z klocków LEGO.


Lekcja geografii- Tata z pasją

20 listopada odwiedził naszą szkołę pan Marcin Burakiewicz- tata Igi z kl 5 b.  Podzielił się z nami swoją pasją-podróżowania.  Celem ostatniej wyprawy Pana Marcina był Nepal.  Opowiadając o tym jakże egzotycznym  miejscu na Ziemi, nie tylko  przybliżał słuchaczom świat wysokich Himalajów, ale zachęcał, by poszukiwać swoich pasji i  realizować marzenia. Czekamy na więcej…, bo Nepal to niezwykłe miejsce.


Strona 6 z 138

Jesteś tutaj: Start