Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Wielki sukces chłopców w Dwa Ognie usportowione

Dnia 16 stycznia 2019 r. reprezentacja chłopców w składzie : Krzysztof Krefta, Jakub Ałaszkiewicz, , Igor Dyjak, Oliwer Berk, Miłosz Bujak , Nikodem Karpiński , Oskar Marciniak, Michalak Łukasz, Wolański Witold brała udział w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Dwa Ognie usportowione. Zawody rozgrywane były w SP 46. Chłopcy zagrali świetnie zajmując 1 miejsce i awansowali do Mistrzostw Gdyni.

20 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie usportowione. Chłopcy rozegrali 4 mecze. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy 2 miejsce i awansowaliśmy do 1/2 finałów wojewódzkich, które odbywać się będą w Tczewie.

27 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Tczewie w Pół Finałach Wojewódzkich nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

więcej na Dwa Ognie

Wielki sukces Bartka

Bartłomiej Wiliński z klasy 8a zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego, Fizyki oraz Matematyki Bartku, gratulujemy Ci sukcesu!

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dnia 25.01.2019 r. 3-4 latki  na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Finałem spotkania był urodzinowy tort oraz  fajerwerki. Była też wspólna zabawa, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami. 


Sukces Asi z 5b

25 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbył się IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej.  Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl 5 b- Joanna Gostomska, która wyśpiewała III miejsce.Zajęcia ceramiczne w naszej szkole

Uczniowie klasy 5a na zajęciach ceramicznych wykazali się dużą kreatywnością. Tematem prac były ptaki.


Grupa teatralna w przedszkolu

Dnia 28.01.2019r. w naszym przedszkolu zawitała grupa teatralna  GARGULEC z przedstawieniem „Agatka Sikorka”. 
Dzieci poznały zimowe obyczaje ptaków żyjących w Polsce, a z bocianem przeniosły się do Afryki, by zobaczyć tańczącego flaminga i papugę. Zobaczyły, jak ciężko ptakom przetrwać zimę i jak można im pomóc.


Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej nr 11 w styczniu mamy taki dzień, w którym gościmy babcie i dziadków z okazji ich świątecznego dnia. Dzień Babci i Dziadka to tradycja w naszej szkole. Rozpoczynamy przedstawieniem i licznymi piosenkami, występy odbywają się na sali gimnastycznej, pod kierunkiem p. Maryli Włodkowskiej. Piękne dekoracje przygotowały: p. Balbina Rogalka i p. Agnieszka Giedrojć-Gurin. Po występach uczniowie zaprosili wszystkich na poczęstunek do klasy. Czas spędziliśmy w miłej atmosferze.

Wychowawczynie klas: Ia p. Elżbieta Śliwińska, IIa p. Gabriela Marchlewska, i IIIa p. Katarzyna Sziers dziękują rodzicom za pomoc.


Strona 6 z 131

Jesteś tutaj: Start