Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

INFORMACJA

 


Dni otwarte w gdyńskich szkołach średnich

https://www.gdynia.pl/nauka-2,7718/dni-otwarte-w-gdynskich-szkolach-srednich,547230?fbclid=IwAR0QO_dmJxgFIAFilDjn9Nx5KX6FoMcP5-ZQgC6TGqQN3Niv6-W6Rp5oJzE

 


 

Zmieniamy się dla Was!

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Z dniem 03 lutego 2020r. nasza szkoła weszła w PROJEKT TERMOMODERNIZACJI BUDYNKU.

Prace remontowe związane z projektem będą trwały do 31.08.2020r.

W rezultacie przeprowadzonej modernizacji w naszej szkole zostaną wykonane następujące prace m.in. docieplenie ścian i  dachu,  nowa elewacja budynku, zostanie wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, zmodernizowana instalacja c.o. i c.w.u. Ponadto, wymieniona zostanie  instalacja elektryczna w zakresie oświetlenia, zastosowane będą  energooszczędne oświetlenie w technologii LED oraz zamontowane panele fotowoltaiczne.

Dzięki tym zmianom w naszej szkole polepszą się warunki pracy uczniów. Dzieci będą się uczyć w lepiej oświetlonych, cieplejszych  salach dydaktycznych. W rezultacie przeprowadzonej modernizacji zadbamy o środowisko naturalne Orłowa.

Zajęcia dydaktyczne będą realizowane zgodnie z podstawą programową i siatką godzin. Mogą pojawić się nieuniknione zmiany w organizacji pracy szkoły .

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Sławomir Wiśniewski

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni

INFORMACJA

Od 03 lutego 2020r.

na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z telefonów komórkowych i osobistych urządzeń elektronicznych (smartwatch itp.)

( Statut Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni , Rozdział VIII Prawa i obowiązki uczniów § 52 Obowiązki ucznia, pkt. 2)

Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 11
w Gdyni

The Big Challenge

UWAGA KONKURS!!!

Zapraszam uczniów z klas 4-8 do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie języka angielskiego ‘The Big Challenge’.  Jest to konkurs ONLINE (koniecznie trzeba wziąć własne słuchawki!!!) i odbywa się na pięciu poziomach (w zależności od wieku ucznia). Konkurs odbędzie się 26 marca 2020 roku w sali komputerowej nr 42 i potrwa 45 minut. Konkurs jest konkursem płatnym, koszt od ucznia: 10 zł. Zapisy do 14 lutego u p. Magdaleny Krzak i p. Lidii Kozłowskiej.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.thebigchallenge.com/pl (jest tam również wersja pokazowa konkursu, można zobaczyć, na czym będzie polegał i poćwiczyć rozwiązywanie zadań).

Zapraszam do wzięcia udziału :)

Magdalena Krzak

Gość z Nowej Zelandii

W dniach 12-13 grudnia 2019 r. odwiedziła naszą szkołę pani Danielle - mieszkanka Nowej Zelandii. Uczniowie z klas 3-8 dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy z zakresu geografii, historii i kultury tego kraju. Prezentacja przedstawiona przez panią Danielle zachwyciła uczniów i stworzyła możliwość rozmowy z native speaker'em. To spotkanie przekonało ich, dlaczego warto uczyć się języków obcych.


Naukowe nagrody!

W piątek, w same Mikołajki, klasy 5a i 8a - zwycięzcy konkursu "Jak się uczyć, żeby się nauczyć", zrealizowanego w ramach Szkolnych Dni Uczenia się, mogli "odebrać" swoje nagrody. Obie klasy udały się na lekcje laboratoryjne do Akwarium Gdyńskiego. Klasa 5a poznawała niesamowite morskie stworzenia, jakimi są Szkarłupnie, natomiast klasa 8a rozwijała swoją wiedzę chemiczną i z zakresu ochrony środowiska na zajęciach "Chemia wody". Nauka w laboratorium to świetna zabawa!

"Nie pal przy mnie, proszę"

Klasa 2a zakończyła cykl warsztatów "Nie pal przy mnie, proszę", podczas której sprytna wiewiórka Wiki uczyła uczniów co to znaczy być zdrowym i jak o to zdrowie dbać. Zresztą i sami drugoklasiści mają dużo własnych pomysłów w tym temacie.


Nasz sukcesy muzyczne....

The Voice of ...SP 11 w Gdyni!

W cieniu konkursów wokalnych Eurowizji Junior , The Voice Kids...uczniowie naszej szkoły szlifują swoje głosy i zmierzają się w rozmaitych przeglądach czy konkursach wokalnych z innymi młodymi wokalistami.

16 listopada w Gdyni odbył się  XII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej, w której wystąpiła trójka naszych solistów:  w kategorii wiekowej 7-9 lat: Ewa Selin z klasy 1 a,  10-12 lat Alicja Majewska z kl 5 b, a w grupie wokalistów w wieku 13-16 lat Wojciech Bieliński z kl 7 a. Konkurencja była OGROMNA, ponieważ wystąpiło ponad 100 wokalistów z województwa pomorskiego.

Alicja Majewska w swojej kategorii wiekowej zdobyła I MIEJSCE !!!!

Gratulujemy!!!!!!!!!


Brawo Alicja Majewska!!!!!!!!!!

21 listopada  Alicja Majewska z 5b wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Patriotycznej w Gdańsku. Podczas konkursu wykonała  „ Kolędę Warszawską”, zdobywając VI miejsce.


Strona 7 z 137

Jesteś tutaj: Start