Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Informacja

W okresie zawieszenia zajęć w szkołach tj . od 12 do 25 marca 2020r. nauczyciele przekażą materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu przez e-dziennik. Uczniowie są zobowiązani do realizacji przekazanych materiałów. Stopień opanowania materiałów będzie zweryfikowany przez nauczycieli po powrocie do nauki w systemie szkolnym.

Dzień Otwarty został odwołany.


 

W dniach 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Rekomenduje się nieprzysyłanie uczniów do szkoły w dniach 12,13.03.2020.

Od 16 marca do 25 marca (włącznie) szkoła będzie zamknięta.

Wszystkie informacje znajdą Państwo pod linkiem

https://www.gov.pl/web/koronawirus/zawieszenie-zajec

Koronawirus informacje

Więcej informacji na temat koronawirusa i profilaktyki T U T A J

Kolejny sukces Alicji

8 lutego w Gdyni odbył się  V Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej,

W grupie wiekowej 11-13 lat Alicja Majewska wyśpiewała II miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!


Dzień Otwarty

Oświadczenie

W związku z kontrowersją dotyczącą decyzji o niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni, informuję, iż uczniowie mają możliwość korzystania z telefonów komórkowych pod kontrolą nauczyciela w celach edukacyjnych na zajęciach szkolnych
i pozaszkolnych.

Dbamy, aby uczniowie nie spędzali przerw pochłonięci graniem oraz mediami społecznościowymi, gdyż utrudnia im to rozwój społeczno–emocjonalny, budowanie więzi, relacji rówieśniczych i koncentrację uwagi na lekcji. Od momentu wprowadzenia tej decyzji na przerwach śródlekcyjnych zauważamy wzrost ilości czasu spędzanego przez uczniów na wspólnej rozmowie, zabawie i współpracy.

Uczeń, który potrzebuje kontaktu z rodzicem, ma możliwość skorzystania z telefonu w sekretariacie szkolnym oraz kontaktu przez wychowawcę i pielęgniarkę szkolną. Nie jest zabronione posiadanie telefonu komórkowego w szkole, z tym, że w czasie dnia szkolnego musi być on wyłączony/ wyciszony i schowany w tornistrze.

 

Sławomir Wiśniewski

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni

INFORMACJA

 


Dni otwarte w gdyńskich szkołach średnich

https://www.gdynia.pl/nauka-2,7718/dni-otwarte-w-gdynskich-szkolach-srednich,547230?fbclid=IwAR0QO_dmJxgFIAFilDjn9Nx5KX6FoMcP5-ZQgC6TGqQN3Niv6-W6Rp5oJzE

 


 

Zmieniamy się dla Was!

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Z dniem 03 lutego 2020r. nasza szkoła weszła w PROJEKT TERMOMODERNIZACJI BUDYNKU.

Prace remontowe związane z projektem będą trwały do 31.08.2020r.

W rezultacie przeprowadzonej modernizacji w naszej szkole zostaną wykonane następujące prace m.in. docieplenie ścian i  dachu,  nowa elewacja budynku, zostanie wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, zmodernizowana instalacja c.o. i c.w.u. Ponadto, wymieniona zostanie  instalacja elektryczna w zakresie oświetlenia, zastosowane będą  energooszczędne oświetlenie w technologii LED oraz zamontowane panele fotowoltaiczne.

Dzięki tym zmianom w naszej szkole polepszą się warunki pracy uczniów. Dzieci będą się uczyć w lepiej oświetlonych, cieplejszych  salach dydaktycznych. W rezultacie przeprowadzonej modernizacji zadbamy o środowisko naturalne Orłowa.

Zajęcia dydaktyczne będą realizowane zgodnie z podstawą programową i siatką godzin. Mogą pojawić się nieuniknione zmiany w organizacji pracy szkoły .

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Sławomir Wiśniewski

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni

INFORMACJA

Od 03 lutego 2020r.

na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z telefonów komórkowych i osobistych urządzeń elektronicznych (smartwatch itp.)

( Statut Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni , Rozdział VIII Prawa i obowiązki uczniów § 52 Obowiązki ucznia, pkt. 2)

Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 11
w Gdyni

Strona 7 z 138

Jesteś tutaj: Start