Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

The Big Challenge

UWAGA KONKURS!!!

Zapraszam uczniów z klas 4-8 do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie języka angielskiego ‘The Big Challenge’.  Jest to konkurs ONLINE (koniecznie trzeba wziąć własne słuchawki!!!) i odbywa się na pięciu poziomach (w zależności od wieku ucznia). Konkurs odbędzie się 26 marca 2020 roku w sali komputerowej nr 42 i potrwa 45 minut. Konkurs jest konkursem płatnym, koszt od ucznia: 10 zł. Zapisy do 14 lutego u p. Magdaleny Krzak i p. Lidii Kozłowskiej.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.thebigchallenge.com/pl (jest tam również wersja pokazowa konkursu, można zobaczyć, na czym będzie polegał i poćwiczyć rozwiązywanie zadań).

Zapraszam do wzięcia udziału :)

Magdalena Krzak

Gość z Nowej Zelandii

W dniach 12-13 grudnia 2019 r. odwiedziła naszą szkołę pani Danielle - mieszkanka Nowej Zelandii. Uczniowie z klas 3-8 dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy z zakresu geografii, historii i kultury tego kraju. Prezentacja przedstawiona przez panią Danielle zachwyciła uczniów i stworzyła możliwość rozmowy z native speaker'em. To spotkanie przekonało ich, dlaczego warto uczyć się języków obcych.


Naukowe nagrody!

W piątek, w same Mikołajki, klasy 5a i 8a - zwycięzcy konkursu "Jak się uczyć, żeby się nauczyć", zrealizowanego w ramach Szkolnych Dni Uczenia się, mogli "odebrać" swoje nagrody. Obie klasy udały się na lekcje laboratoryjne do Akwarium Gdyńskiego. Klasa 5a poznawała niesamowite morskie stworzenia, jakimi są Szkarłupnie, natomiast klasa 8a rozwijała swoją wiedzę chemiczną i z zakresu ochrony środowiska na zajęciach "Chemia wody". Nauka w laboratorium to świetna zabawa!

"Nie pal przy mnie, proszę"

Klasa 2a zakończyła cykl warsztatów "Nie pal przy mnie, proszę", podczas której sprytna wiewiórka Wiki uczyła uczniów co to znaczy być zdrowym i jak o to zdrowie dbać. Zresztą i sami drugoklasiści mają dużo własnych pomysłów w tym temacie.


Nasz sukcesy muzyczne....

The Voice of ...SP 11 w Gdyni!

W cieniu konkursów wokalnych Eurowizji Junior , The Voice Kids...uczniowie naszej szkoły szlifują swoje głosy i zmierzają się w rozmaitych przeglądach czy konkursach wokalnych z innymi młodymi wokalistami.

16 listopada w Gdyni odbył się  XII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej, w której wystąpiła trójka naszych solistów:  w kategorii wiekowej 7-9 lat: Ewa Selin z klasy 1 a,  10-12 lat Alicja Majewska z kl 5 b, a w grupie wokalistów w wieku 13-16 lat Wojciech Bieliński z kl 7 a. Konkurencja była OGROMNA, ponieważ wystąpiło ponad 100 wokalistów z województwa pomorskiego.

Alicja Majewska w swojej kategorii wiekowej zdobyła I MIEJSCE !!!!

Gratulujemy!!!!!!!!!


Brawo Alicja Majewska!!!!!!!!!!

21 listopada  Alicja Majewska z 5b wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Patriotycznej w Gdańsku. Podczas konkursu wykonała  „ Kolędę Warszawską”, zdobywając VI miejsce.


Pomagamy zwierzętom

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo w Gdyni i zawieźli rzeczy, które zebraliśmy w czasie akcji zorganizowanej przez samorząd w naszej szkole. Udało nam się zebrać bardzo, bardzo dużo rzeczy i w imieniu opuszczonych zwierząt serdecznie dziękujemy Wszystkim za okazane serce i wzięcie udziału w naszej akcji. A o tym, jak wiele rzeczy to było, niech świadczy fakt, że musieliśmy do schroniska pojechać dwa razy, za jednym razem nie udało nam się wszystkiego zabrać. DZIĘKUJEMY!!!


Andrzejki

W piątek 29.11. samorząd uczniowski zorganizował w naszej szkole wróżby andrzejkowe. Na kilku stanowiskach w czasie przerw każdy mógł poznać przepowiednię na temat swojej przyszłości, sprawdzić, czy spełnią się najskrytsze marzenia i dowiedzieć się, jak ma na imię przyszły ukochany lub ukochana ;)


Strona 8 z 138

Jesteś tutaj: Start