Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

KONKURS STREFA KIBICA

Nasza rocznicowa, biało -czerwona STREFA KIBICA pod hasłem:

„Sto lat, sto lat Niepodległa,

cała Gdynia już pobiegła!!!”

ruszyła punktualnie o godzinie 15.00 w dniu 11 LISTOPADA 2018 r. przy Infobox w Gdyni.

Więcej…

„11” świętuje setną rocznicę odzyskania niepodległości!

Przygotowując się do obchodów setnej rocznicy uczniowie „jedenastki” mieli możliwość zaprezentować własną twórczość w postaci poezji o tematyce patriotycznej.

Dzień przed obchodami odbył się także konkurs recytatorski „Słowo o Wolności”, w którym I miejsce zajęła Asia Gostomska z klasy 5a, II miejsce – Patrycja Kamba-Kibatshi z klasy 4a oraz Robert Stachowiak z klasy 7a, natomiast III miejsce przypadło Wojtkowi Bielińskiemu z klasy 6a.

9 listopada cała szkoła hucznie obchodziła Święto Niepodległości.

Więcej…

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Witolda Kukowskiego

W dniu 8 października 2018 roku na terenie  Parku Kolibki odsłonięto tablicę  upamiętniającą Witolda Kukowskiego, przedwojennego właściciela tego terenu, który został zamordowany w roku 1939 w Piaśnicy. W uroczystości wziął udział ambasador Republiki Estońskiej w Polsce Roger Martin. Naszą szkołę reprezentowała klasa Va.


Pismo z Ministerstwa Edukacji

List Pani Minister Edukacji P. Anny Zalewskiej skierowany do rodziców  i opiekunów.

Otwórz łącze

Wolontariusze SP11 pamiętają…

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas od kilku lat odwiedzają, porządkują stare groby, zapalają znicze,  na cmentarzu w Orłowie - Kolibkach. Jest to mały cmentarz, położony na wyspie pomiędzy dwiema nitkami głównej arterii Trójmiasta. Istnieje od początku ubiegłego wieku. Większość grobów jest nieznana, zapomniana.

Pragniemy, aby spoczywający na cmentarzu kolibkowskim mieszkańcy Orłowa, Małego Kacka, Kolibek - przedwojennych osad byli w naszej pamięci.


Zerówka pracuje w grupach

Praca w grupach wpływa na dzieci niezwykle pozytywnie. Oprócz zdobywania wiedzy, maluchy uczą się tolerancji, życzliwości, szacunku wobec drugiej osoby, wzmacniają między sobą więzi.

Zespołowa praca uczy współdziałania. W grupie wszystkie dzieci stanowią całość, wszyscy dążą do tego samego, wspólnego celu, nie ma tu więc mowy o rywalizacji. Ponadto podczas pracy grupowej – podobnie jak podczas gier dzieci uczą się przestrzegać określonych reguł.

A oto nasza pierwsza zespołowa praca plastyczna: „Kolorowe domy”.


EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI DLA PROJEKTU 'ALL ROADS LEAD TO ROME'

Biuro Centralne eTwinning przyznało Europejską Odznakę Jakości naszej szkole za realizowany w latach 2015-2017 projekt 'All roads lead to Rome' w ramach programu Erasmus plus. Jest to duże wyróżnienie dla zespołu składającego się z czterech nauczycieli naszej szkoły: Joanny Ginter-Reglińskiej, Lidii Kozłowskiej, Urszuli Nowak i Jadwigi Wiśniewskiej zaangażowanych w działania projektowe z udziałem uczniów, realizowane we współpracy z nauczycielami i uczniami ze szkół z Hiszpanii, Włoch i Portugalii.Strona 8 z 138

Jesteś tutaj: Start