Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Tomatis w naszej szkole

Już w najbliższy piątek nasze dwie nauczycielki po raz drugi zasiądą w "ławce szkolnej", aby dalej szkolić  się w prowadzeniu terapii metodą  TOMATISA. Terapia ta wpływa pozytywnie na pamięć, skupienie i koncentracje.  Pomaga w nauce czytania, pisania oraz w nauce języków  obcych. W minionym tygodniu pani  Iza i  pani Magda przeprowadziły już  pierwsze testy lateralizacji słuchowej inaczej nazywanej uwagą słuchową u uczniów naszej zerówki. Trzymamy kciuki za nasze  nauczycielki  i czekamy aż wrócą i puszczając  przez "elektroniczne  ucho" muzykę  Mozarta, walce Strausa, wpłyną  pozytywnie  na uczniów  naszej szkoły  :-)

Bal na bale

1 marca w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla 3,4-latków. Imprezę poprowadził teatr Gargulec z Gdyni, a ściślej ujmując dwa pingwiny. Przy dźwiękach  popularnych przebojów muzyki dziecięcej tańczyły księżniczki, motyle. Nie zabrakło również, piratów i spidermanów.  Zabawę uświetniło wiele konkursów. Na balu karnawałowym wszystkie przedszkolaki wyglądały zjawiskowo. Humory dopisywały, energii do tańców również nie brakowało. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem naszego balu. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.


Pączkowe szaleństwo w zerówce

Dziś pączki podobno nie mają kalorii, sprawdziliśmy tę tezę dziś w zerówce :-)


III MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ „Your market, your region, our Europe”

Palma de Mallorca 3-10 luty 2019

W dniach od 3 do 10 lutego 2019r.  grupa uczniów biorąca udział w projekcie „Your market, your region, our Europe” w ramach programu Erasmus + wyjechała na trzecią krótkoterminową wymianę do Palma de Mallorca w Hiszpanii. Przez cały tydzień Marta Szałek, Nela Fiłonowicz, Wiktoria Szulc i Robert Stachowiak wraz z nauczycielami Lidią Kozłowską i Urszulą Nowak uczestniczyli w warsztatach w szkole partnerskiej Colegio Juan de la Cierva w Palmie na Majorce.

Więcej…

Najsilniejszy gimnazjalista w Gdyni

30 stycznia 2019 roku odbyły się XXVIII MISTRZOSTWA GDYNI W SPORTACH SIŁOWYCH w kategorii szkół gimnazjalnych nasz uczeń Marcin Malawski z klasy III A zdobył 1 miejsce w kategorii indywidualnej wyciskając sztangę leżąc (120kg) oraz jako szkoła zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wielki sukces chłopców w Dwa Ognie usportowione

Dnia 16 stycznia 2019 r. reprezentacja chłopców w składzie : Krzysztof Krefta, Jakub Ałaszkiewicz, , Igor Dyjak, Oliwer Berk, Miłosz Bujak , Nikodem Karpiński , Oskar Marciniak, Michalak Łukasz, Wolański Witold brała udział w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Dwa Ognie usportowione. Zawody rozgrywane były w SP 46. Chłopcy zagrali świetnie zajmując 1 miejsce i awansowali do Mistrzostw Gdyni.

20 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie usportowione. Chłopcy rozegrali 4 mecze. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy 2 miejsce i awansowaliśmy do 1/2 finałów wojewódzkich, które odbywać się będą w Tczewie.

27 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Tczewie w Pół Finałach Wojewódzkich nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

więcej na Dwa Ognie

Wielki sukces Bartka

Bartłomiej Wiliński z klasy 8a zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego, Fizyki oraz Matematyki Bartku, gratulujemy Ci sukcesu!

Strona 10 z 136

Jesteś tutaj: Start