Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

„Baśń Zimowa”

W dniu 11 grudnia, tj. wtorek, w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt.” Baśń Zimowa”, przygotowane przez grupę teatralną „Gargulec”. Bohaterami były bałwanki, śnieżynki oraz kruk. Przesłanką tej opowieści było bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych, a dokładniej zwracanie uwagi na niebezpieczne miejsca zabaw zimowych, jakimi są np. lodowiska na jeziorach i górki do zjeżdżania na sankach nieopodal ulic. Wszystkiemu towarzyszyła świąteczna muzyka, wprowadzając do przedszkola zimowy nastrój.


Tak Pomagam

W dniach 7 i 8 grudnia 2018 roku  odbyła się  ogólnopolska akcja "Tak pomagam". Podczas bożonarodzeniowej zbiórki wolontariuszki Szkolnego Koła Caritas zbierały produkty spożywcze, z których najuboższe rodziny, osoby samotne, bezdomni i placówki Caritas przygotują świąteczne posiłki. Pragniemy gorąco podziękować uczennicom z klas III Gimnazjum i Szkoły Podstawowej nr 11 za zaangażowanie  i udział w akcji.


Podziękowania

Szkolne Koło Caritas oraz Samorząd Szkolny  składa serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do zapewnienia pełnej miski i cieplejszego miejsca dla naszych pupilów z Ciapkowa.


Mikołaj w ZERÓWCE

6 grudnia 2018 roku naszą zerówkę odwiedził św. Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego piękne podarki, które miał ukryte w wielkim worze. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać.


Mikołajki w (na) „Serio”

W mikołajkowy czwartek klasy 4a i 4b wybrały się do Gdyni, jednak uczniowie nie znali celu wyprawy. Mikołajkową niespodzianką były warsztaty robienia pizzy i lemoniady, które odbyły się w restauracji „Serio”. Po dotarciu na miejsce i obowiązkowym umyciu rąk, zostaliśmy podzieleni na grupy. Jedni zajęli się przygotowaniem lemoniady, inni zabrali się za przygotowanie pizzy marzeń. Wszystko działo się pod fachowym okiem niezwykle miłej i bardzo cierpliwej ekipy pracowników lokalu. Barman zdradził tajniki przyrządzania lemoniady i każdy po kolei przygotował dla siebie napój, wybierając spośród kilku smaków.

Więcej…

Wyjątkowy GOŚĆ w przedszkolu

Dzisiaj, 6 grudnia 2018r., do naszego przedszkola przyszedł Mikołaj. Wszystkie dzieci już od samego rana z niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały dzwoneczków. Maluchy bardzo przeżyły to spotkanie. Pięknie zaśpiewały przygotowaną na tę okazję piosenkę. Gość wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, bo przecież inne grzeczne dzieci też czekały…


Oczekiwanie na Mikołaja

Dzieci z "zerówki" są już gotowe na Mikołajki. Z niecierpliwością czekają na prezenty :-)


Strona 10 z 131

Jesteś tutaj: Start