Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

WYNIKI KONKURSU „JESTEM SUPERBOHATEREM”

Drodzy Uczniowie! Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki I Szkolnego  Konkursu  JESTEM  SUPERBOHATEREM Mówię poprawnie po polsku.

Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością, ale obecna sytuacja sprawiła, że musiałyśmy nieco odsunąć w czasie ogłoszenie wyników.

Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac, zarówno filmów, prezentacji oraz plakatów i rysunków. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział.

Więcej…

Ogłoszenie

W ramach realizacji programu Szkoła Mistrzów w SP 11 w gdyni wybrano następujące oferty :
1, Akademia nauczyciela  (cykl szkoleń )realizator Akademia Ja sp zoo koszt działań 5000zl   
2. Ochrona dóbr osobistych nauczyciela i placówki.  Nauczyciel jako świadek.  Zjawisko hejtu w sieci  ( cykl szkoleń ) realizator Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brakoniecka koszt 2 500 zł

Ogłoszenie

W ramach realizacji programu "Akademia Dzielnicowa " w Sp11 w Gdyni wybrano następujące oferty :
1. Zajęcia rozwoju emocjonalno -społecznego "Ja czyli kto "realizator Akademia Ja sp. Zoo,  koszt działań brutto 11100zl
2. FONOHOLIZM uzależnienie od tel komórkowego jak sobie z nim radzic- Fundacja Dbam o mój zasięg,  koszt brutto 2400zl

Program SZKOŁA MISTRZÓW w naszej szkole!

Program SZKOŁA MISTRZÓW wychodzi naprzeciw potrzebom gdyńskiej kadry pedagogicznej, a także odpowiada na problemy osób szkolących, trenerów i firm szkoleniowych. Z jednej strony dedykowany jest on kadrze pedagogicznej, gdyńskim Mistrzom uczącym najmłodszych gdynian, z drugiej – Mistrzom, którzy chcą dzielić się posiadaną wiedzą i umiejętnościami właśnie z nauczycielami i dyrektorami szkół oraz przedszkoli

Więcej…

AKADEMIA DZIELNICOWA w naszej szkole!

Celem programu jest podniesienie jakości życia mieszkańców Gdyni: dzieci, młodzieży i ich rodziców, poprzez wspieranie ich wszechstronnego rozwoju oraz realizację indywidualnych potrzeb w zakresie szeroko rozumianej opieki i edukacji.

Realizatorem zadań może być każdy podmiot i osoba prowadząca działania w obszarze edukacji, wspomagania rozwoju i opieki nad dziećmi w gdyńskich dzielnicach. 

Więcej…

Gdyńska Giełda Szkół

Wystartowała dzisiaj Gdyńska Giełda Szkół online. Nie mogliśmy się dzisiaj spotkać z uczniami osobiście (na dzisiaj planowana była Gdyńska Giełda Szkół w Gdynia Arena) dlatego jesteśmy z nimi online i w ten sposób pomagamy im wybrać szkołę marzeń.

Link do giełdy https://pl-pl.facebook.com/gdyniaedukacyjna/

Biblioteka

Zapraszamy do naszej e-biblioteki - E-biblioteka SP11

" Wychowanie przez czytanie "- prezentacja do pobrania - tutaj

Strona 11 z 143

Jesteś tutaj: Start