Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Jasełka - od gimnazjum dla nauczycieli

Drukuj

DSC 3107mMiła niespodzianka czekała dyrekcję i grono pedagogiczne, dla których 14 grudnia 2011r. przed Radą Preklasyfikacyjną uczniowie klas II gimnazjum pod opieką pani Maryli Włodkowskiej i Katarzyny Kowalskiej, przygotowali niezwykłe jasełkowe przedstawienie.

Więcej…

Turniej wiedzy historycznej "Przez wieki do niepodległości"

Drukuj

DSC 0007Dnia 12 grudnia 2011 r. w Zespole Szkół nr 14 w Gdyni Dąbrowie odbył się turniej wiedzy historycznej "Przez wieki do niepodległości". Patronat nad uroczystością objęli: Wiceprezydent Miasta Gdyni Michał Guć, Gdyński Oddział Związku Sybiraków, Gdyńska Rodzina Katyńska.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III b : Agnieszka Winiarska, Adam Sawicki i Mikołaj Zdunowski. Gimnazjaliści poszczególnych szkół rywalizowali między sobą w trzy- osobowych drużynach. Zadaniem każdej z nich było udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania z sześciu obszarów historycznych:

Więcej…

Gimnazjum nr 7 w projekcie przeciwdziałania przemocy

Email Drukuj

IMG L 017mWspólnie z Komendą Policji w Gdyni i MOPS, nasze Gimnazjum nr 7 uczestniczyło w profilaktycznym projekcie edukacyjnym „Nie musisz”, podejmującym tematykę przeciwdziałania przemocy i uzależnieniom. Koło teatralne pod opieką pani Katarzyny Kowalskiej, w dniach od 2-15.12.2011r. w Szkole Podstawowej nr 23 oraz w Gimnazjum nr 14 przedstawiło spektakl „Kopciuszek”. Po przedstawieniu młodzież wzięła udział w prelekcji i pogadance na temat asertywnych zachowań i konsekwencji cywilno-prawnych stosowanej przemocy i kontaktu z używkami (papierosy, alkohol).
Były to pierwsze „wyjazdowe” występy koła teatralnego, za które otrzymaliśmy podziękowanie i puchar od organizatorów projektu, a wszyscy aktorzy bilety do Teatru Miejskiego.

Więcej…

Rozstrzygnięcie konkursu „Leśny ludek”

Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs „Leśny ludek” dla uczniów klas VI, zorganizowany przez naszą szkołę, został rozstrzygnięty. W konkursie wzięli udział uczniowie z SP 13, SSP 23, SP 20, SP 34, SP 35 oraz SP 11. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były oryginalne i niepowtarzalne. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 1 grudnia 2011r. w naszej szkole. Przybyłych gości przywitał pan dyrektor mgr Sławomir Wiśniewski i pogratulował wszystkim uczestnikom niezwykłego talentu plastycznego.

Więcej…

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Szkoła Podstawowa – Etap Szkolny

Drukuj

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Szkoła Podstawowa – Etap Szkolny 

Więcej…

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Gimnazjum – Etap Szkolny

Drukuj

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Gimnazjum – Etap Szkolny

Więcej…

Teatralna powtórka z mitologii

Drukuj

IMG  009mWyjście klas szkoły podstawowej i gimnazjum dnia 23 i 24 listopada  do Centrum Gemini w Gdyni na spektakl Teatru Współczesnego  z Krakowa okazało się fantastyczną formą powtórki z mitologii. Akcja przedstawień „Mity reaktywacja” i „Misja Afrodyta” rozpoczynała się w dalekiej przyszłości w roku 2229 i kiedy na jednym z serwerów Centralnego Komputera Ziemskiego wirus doprowadził do wymazania pewnych danych z historii starożytnej i wówczas w wirtualny świat mitologii wyruszył specjalny agent, z misją naprawienia systemu.

Więcej…

Strona 131 z 136

Jesteś tutaj: Start