Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Ślubowanie klas pierwszych

Drukuj

KLU 0095Dnia 30 września odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie pierwszoklasistów połączone z pasowaniem na uczniów.
Gościliśmy tego dnia przedstawicieli związków zawodowych pracowników Oświaty oraz przedstawicieli Rady Dzielnicy Orłowo i Mały Kack.
Wśród honorowych gości nie zabrakło marynarzy załogi ORP„Grom”, którą reprezentowali podporucznicy Marynarki Wojennej: T.Chyła i M.Pilanowski. Wszystkim pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice.

Więcej…

Warsztaty eduacyjne CA-FE Chemia klasy II C

Drukuj

IMG  013mDnia 28 września, wczesnym rankiem, bo już przed godziną 7.00 zebraliśmy się na dworcu SKM w Orłowie, by następnie wyruszyć na warsztaty „Ca-Fe Chemia” w Centrum Hewelianum . Dla niektórych dotarcie na czas na zbiórkę okazało się nie lada wyzwaniem. Niejednokrotnie dojeżdżaliśmy pierwszym, porannym autobusem w rozkładzie jazdy, ale udało się i w 18-osobowym składzie z wychowawcą Katarzyną Kowalską i panią od chemii, Ewą Wernikowską, dotarliśmy na miejsce punktualnie.

Więcej…

Wycieczka do Portu Lotniczego w Gdańsku

Drukuj

ByliFotos-0748śmy, zobaczyliśmy, świetnie się bawiliśmy - czyli Ia zwiedza Port Lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy
W ostatni wrześniowy wtorek, autobusem linii 510 dojechaliśmy na lotnisko i chociaż oprowadzać miał nas sam rzecznik prasowy p.Michał Dargacz, nie uniknęliśmy wnikliwej kontroli. Nikt z nas na szczęście nie miał przy sobie przedmiotów niebezpiecznych, bo skończyłyby one- jak wiele noży i kastetów- w specjalnej gablocie, która przyciągnęła naszą uwagę tuż przy drzwiach.

Więcej…

Wizyta w Hewelianum klasy IVa

Drukuj

logoDnia 16.09.2011r. klasa IVa pod opieką pani Joanny Zarzyckiej udała się na edukacyjną wycieczkę do Centrum Hewelianum w Gdańsku, na wystawę interaktywną - „ Energia, Niebo i Słońce” oraz lekcję otwartą pod tytułem „W krainie ciekłego mrozu”.

Więcej…

„W hołdzie zesłańcom Sybiru"

Drukuj

DSC 0043 malyNa zaproszenie Związku Sybiraków w Gdyni, Rodziny Katyńskiej, Rady Miasta Gdyni oraz Prezydenta Miasta, 18 września 2011 r. z okazji 72. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę oraz Dnia Sybiraka przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 7 wraz z opiekunem panią Magdą Krzak uczestniczyli w uroczystości „W hołdzie zesłańcom Sybiru".

Więcej…

Akcja "Sprzątanie Świata"

Drukuj

imagesDnia 16 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Klasa 5a pod opieką pani Kozłowskiej z wielkim entuzjazmem wyruszyła na tereny zielone w dzielnicy Orłowo. Z rękawiczkami i wielkimi workami zabrali się do sprzątnięcia, tego, co każdy z nas powinien sam wrzucić do śmietnika. Wory butelek, papierów i puszek zostały usunięte z przestrzeni zielonej.

Więcej…

Polsko - Niemiecka wymiana młodzieży

Drukuj

wymiana-szkolnaPoczątek roku szkolnego 2011/2012 w naszej szkole został zainaugurowany wizytą młodzieży z Niemiec. W dniach od 05.09. do 09.09.2011 gościliśmy u nas uczniów i nauczycieli z Lubeki „Geschwister- Prensky- Schule, Integrierte Gesamtschule Lübeck”.

Więcej…

Strona 137 z 138

Jesteś tutaj: Start