Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Dzień Papieski

Drukuj

Zdjecie0223mW związku z obchodami XI Dnia Papieskiego, dnia 9 października odbyła się Procesja Różańcowa, która przeszła ulicą Świętojańską pod pomnik Sługi Bożego Jana Pawła II przy Gdyńskiej Kolegiacie i kościele NMP Królowej Polski. W tym uroczystym, procesjonalnym przejściu wraz z Relikwiami Krwi bł. Jana Pawła II papieża uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Karolina Szałek, Daria Hallman, Jacek Lewandowicz, Mateusz Dziaduszewski wraz z panią Iwoną Grabowską.
Niosąc sztandar szkoły obok innych delegacji szkół i zakładów pracy Gdyni, godnie reprezentowali grono nauczycielskie i społeczność uczniowską Zespołu Szkół nr 6.

Więcej…

Wycieczka do Portu Wojennego

Drukuj

DSCN5005Dnia 10 października nasi pierwszoklasiści w ramach poznawania tradycji współczesnej Marynarki Wojennej odwiedzili oksywski port wojenny. Gościli nas marynarze Trzeciej Flotylli Okrętów.
Marynarze zapoznali uczniów z typami okrętów, warunkami morskiej służby, zwyczajami i morskim ceremoniałem. Dzieci zwiedzały pokłady okrętów: rakietowego ORP „Piorun” oraz fregaty rakietowej ORP „Gen. K.Pułaski”. Każdy uczestnik wycieczki otrzymał pamiątkowe zdjęcie.

Więcej…

Integrowaliśmy się w Marszewie!

Drukuj

DSC 0352mChociaż nasza impreza przypadła na początek października, pogoda okazała się dla nas wyjątkowo łaskawa. Było cudnie- ciepło i słonecznie!
Marszewo znajduje się na obrzeżach Gdyni, ale kiedy się tam przebywa, odnosi się wrażenie, że odbyło się podróż w głąb lasu.
Po dotarciu na miejsce klasy I a i I b wymieszały się i podzieliły na dwie grupy. Kiedy jedna grupa chodziła z panią leśnik po lesie, druga świetnie się bawiła, biorąc udział w konkurencjach przygotowanych przez starszych kolegów z klas II a i II b. Każdy znalazł coś dla siebie.

Więcej…

Dzień Języka Angielskiego

Drukuj

IMG 1469mDzień językowy odbywa się w naszej szkole każdego roku. Wówczas miłośnicy języka angielskiego mają okazję zabłysnąć swoimi umiejętnościami, łącząc naukę z zabawą. Tegoroczna impreza wydarzyła się 30 września w godzinach przedpołudniowych. W godzinach 8.00-12.00 reprezentacje klas szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyły w konkursach językowych. Uczestnicy musieli rozwiązać zadania, w których należało wykazać się szeroką wiedzą językową .

Więcej…

Dzień Chłopaka

Drukuj

W czwartDSC01844 mek 29.09.2011r odbyła się dyskoteka dla gimnazjalistów z okazji Dnia Chłopaka. Zabawa była super, chociaż trochę to trwało, nim się na dobre rozkręciła. Oprócz tańców był też konkurs na Mistera Szkoły. I miejsce zajął Oskar Cichosz z kl. Ib, II miejsce zdobył Marcel Frankowski z kl. IIa, a III miejsce – Mateusz SchulteNoelle z kl. IIa. Ponadto niekwestionowanym Misterem Publiczności został Jakub Sendobry z kl. IIa. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Więcej…

Ślubowanie klas pierwszych

Drukuj

KLU 0095Dnia 30 września odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie pierwszoklasistów połączone z pasowaniem na uczniów.
Gościliśmy tego dnia przedstawicieli związków zawodowych pracowników Oświaty oraz przedstawicieli Rady Dzielnicy Orłowo i Mały Kack.
Wśród honorowych gości nie zabrakło marynarzy załogi ORP„Grom”, którą reprezentowali podporucznicy Marynarki Wojennej: T.Chyła i M.Pilanowski. Wszystkim pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice.

Więcej…

Warsztaty eduacyjne CA-FE Chemia klasy II C

Drukuj

IMG  013mDnia 28 września, wczesnym rankiem, bo już przed godziną 7.00 zebraliśmy się na dworcu SKM w Orłowie, by następnie wyruszyć na warsztaty „Ca-Fe Chemia” w Centrum Hewelianum . Dla niektórych dotarcie na czas na zbiórkę okazało się nie lada wyzwaniem. Niejednokrotnie dojeżdżaliśmy pierwszym, porannym autobusem w rozkładzie jazdy, ale udało się i w 18-osobowym składzie z wychowawcą Katarzyną Kowalską i panią od chemii, Ewą Wernikowską, dotarliśmy na miejsce punktualnie.

Więcej…

Strona 138 z 139

Jesteś tutaj: Start