Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Braliśmy udział w konkursie z okazji 90-lecia Gdyni...

...i znaleźliśmy się w gronie laureatów !!!

Szkoła Podstawowa nr 23 zorganizowała konkurs literacki upamiętniający 90-lecie naszego miasta. Uczniowie z klas 4-6 pisali wiersze i opowiadania, których bohaterem była Gdynia. Okazało się że Jury doceniło talent naszych piątoklasistów.

Małgosia Daliga z klasy 5B zdobyła II miejsce w kategorii poezja za wiersz „Miasto z morza”, Artur Dustet- Leskiewicz z klasy 5A zajął III miejsce w kategorii proza za opowiadanie „Spotkanie z dziadkiem”.

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w czwartek, 11 lutego 2016 o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 23. Organizatorzy konkursu z tej okazji przygotowali przedstawienie pt. „Gdynia w moich snach".

Serdecznie gratulujemy Małgosi i Arturowi !!!


Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Braliśmy udział w konkursie z okazji 90-lecia Gdyni...