Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zuzia Gollnau w gronie laureatów

Z przyjemnością informuję, iż nasza uczennica Zuzia Gollnau, kl. III b gimnazjum, znalazła się w gronie laureatów II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Świat wokół mnie", zorganizowanego przez Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu. Zuzia zajęła III miejsce w kategorii fotografia. Patronat honorowy nad konkursem objęła Pani Minister Edukacji Narodowej i Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Na konkurs nadesłano ponad 470 prac w zakresie malarstwa, rysunku, fotografii i grafiki z 74 placówek z całej Polski. Nagrody laureatom zostaną wręczone 22 marca 2016 roku na wernisażu wystawy pokonkursowej, który będzie miał miejsce w trakcie Dnia Otwartego Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu.

GRATULUJEMY!!!

Joanna Grzesińska

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Zuzia Gollnau w gronie laureatów