Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

NASZA SZKOŁA  PO RAZ DRUGI BIERZE UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE ERASMUS PLUS. TYM RAZEM WSPÓŁPRACUJEMY  ZE SZKOŁAMI, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W HISZPANII, NA ŁOTWIE I WE WŁOSZECH. PROJEKT 'YOUR MARKET, YOUR REGION, OUR EUROPE' TRWA DWA LATA 2017-2019. ZACHĘCAMY UCZNIÓW GIMNAZJUM I 7 KLAS S.P. DO PRACY NAD PROJEKTEM.

Od września 2016r. nasza szkoła została objęta Honorowym Patronatem Fundacji Marka Kamińskiego i motywacyjnym programem edukacyjnym pod nazwą  "10 kroków metody Biegun".
Tym samym Zespół Szkół nr 6 w Gdyni stał się INKUBATOREM MOTYWACJI - pierwszą w Polsce szkołą pracującą w oparciu o metodę Biegun.


Od 1 listopada 2016r. w naszej szkole rozpoczynają się zajęcia z uczniami w ramach projektu "Małe skrzydła, wysokie loty" dla szkół podstawowych i "Rozwiń skrzydła" dla gimnazjum. Program kompleksowego wsparcia szkół w Gdyni jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Zajęciami objęto wszystkie klasy szkoły podstawowej z : języka angielskiego, matematyki, przyrody, informatyki oraz wszystkie klasy gimnazjum z zajęć przedmiotowych i edukacyjno - zawodowych, korekcyjno kompensacyjnych, logopedycznych i psychoedukacyjnych.

Jesteś tutaj: Oferta naszej szkoły