Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

I miejsce Zuzanny Gollnau w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

Gratulacje dla Zuzanny Gollnau, która zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Budownictwo w obiektywie” - „ARCHITEKTURA Z DUSZĄ NA POMORZU”. Gala wręczenia nagród odbyła się 6 czerwca 2016 r. w Państwowej Szkole Budownictwa w Gdańsku. Prace nadesłane z 11 szkół, ocenione były przez specjalistów w dziedzinie fotografii artystycznej i sztuk pięknych.

W jury zasiedli: Pan Maciej Kosycarz – przewodniczący jury, polski fotoreporter związany z Gdańskiem i Pomorzem, Pan Arkadiusz Staniszewski – współautor albumów Gdańskich fotografii archiwalnych oraz wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Pan Leszek Krutulski – Szef Pracowni Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Pani Aleksandra Siatecka – fotograf z Gdyni, historyk sztuki i architektury.

Warto dodać, że Zuzanna jest również laureatką II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Świat wokół mnie" zorganizowanego przez Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

GRATULUJEMY!!!

Joanna Grzesińska


Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów I miejsce Zuzanny Gollnau w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym