Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

SPOTKANIE Z MARKIEM KAMIŃSKIM

Po podpisaniu umowy współpracy z Fundacją Marka Kamińskiego od września bieżącego roku szkolnego jako Zespół Szkół  staliśmy się inkubatorem motywacji, a nasi uczniowie z nauczycielami na lekcjach wychowawczych realizują autorski program pana Marka Kamińskiego – „10 kroków metody Biegun”. W związku z tym w piątek 4 listopada w naszej szkole gościliśmy znanego podróżnika Marka Kamińskiego, polskiego polarnika, organizatora ekspedycji na biegun i wypraw z Jaśkiem Melą.

Spotkanie wzbudzało zainteresowanie wszystkich: od uczniów klasy I szkoły podstawowej po gimnazjalistów klas III. Uczniowie z klas dziennikarskich pytali naszego gościa o najtrudniejsze, najważniejsze, ale też  najbardziej zabawne chwile w podróży, a także o sukcesy i porażki w drodze do celu.

Marek Kamiński udowadniał, że warto marzyć i wyznaczać sobie cele – „bieguny”, które w życiu chcemy zdobyć. Nie osiągniemy jednak niczego, jeśli nie zrobimy pierwszego kroku i nie będziemy działać cierpliwie, ale z determinacją.

Na koniec była chwila na wspólną fotografię i autografy. Cieszymy się, że w okresie przygotowań przed kolejną podróżą do Japonii pan Marek znalazł czas, aby nas odwiedzić.


Jesteś tutaj: Aktualności SPOTKANIE Z MARKIEM KAMIŃSKIM