Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kolejny wielki sukces na Międzynarodowym Turnieju Karate w Ostródzie

Jest miło poinformować o sukcesach młodych karateków z Gdyni, w tym uczniów SP nr 11.
Dnia 27 października w Ostródzie z udziałem ponad 340 zawodników z 3 Klubów z Rosji i 33 Klubów z Polski odbył się Międzynarodowy Turniej w Ostródzie - II IKO Mazury Cup 2018. Reprezentacja Pomorskiego Klubu Karate KYOKUSHIN zdobyła 7 medali.

Wyniki poszczególnych zawodników:

W kategorii KATA:
Antoni Radzewicz  3 miejsce Chłopcy 6-7 lat
W kategorii KUMITE:
Michalina Fic 1 miejsce Kadetki +55 kg
Sandra Dwojacka 1 miejsce Dziewczynki 8-9 lat +30 kg
Maksymilian Walczak 2 miejsce Junior Młodszy -50kg
Klaudia Kołodziej 3 miejsce Dziewczynki 6-7 lat +25 kg
Szymon Mazurowski 3 miejsce Chłopcy 8-9 lat -25 kg
Antek Radzewicz 3 miejsce Chłopcy 6-7 lat +30 kg
W turnieju jeszcze brał udział Eryk Woźniak jednak w mocno obsadzonej kategorii Kadet - 35 kg musiał uznać wyższość przeciwnika i odpadł w walce eliminacyjnej nie wchodząc do strefy medalowej.Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Kolejny wielki sukces na Międzynarodowym Turnieju Karate w Ostródzie