Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

KLASA 2A POZNAJE POMORSKĄ KUCHNIĘ ŚWIĄTECZNĄ

W naszej JEDENASTCE uczniowie bardzo lubią kulinarne zajęcia. Tym razem drugoklasiści odwiedzili  gdyńską karczmę "Borowa Ciotka". Lekcja u kaszubskiej Pani borów, łąk i ogrodów była bardzo pouczająca, wszak święta za pasem, a nikt tak jak ona  nie zna tajników pomorskiej kuchni świątecznej. Barszcz, pierogi, uszka, krokiety, śledzie, sałatki, babeczki i inne przysmaki w wykonaniu dzieci były PRZEPYSZNE! Borowa Ciotka użyła specjalnych czarów, które mają sprawić, że uczniowie klasy 2a świąteczne specjały przygotują  samodzielnie w swoich domach!


Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3 KLASA 2A POZNAJE POMORSKĄ KUCHNIĘ ŚWIĄTECZNĄ