Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

14 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się kolejny bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny.

Rozpoczęliśmy od misyjnych jasełek i kolędowania, a następnie przeszliśmy do stoisk zaopatrzonych w kolorowe świąteczne upominki. Mogliśmy podziwiać piękne szopki przygotowane przez najmłodszych uczniów,  stroiki oraz degustować smakołyki, które uświetniły kiermasz. Święty Mikołaj i jego pomocnik Elf zabawiał najmłodszych gości.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie i wspólną zabawę podczas kiermaszu.

Składamy serdeczne życzenia szczęśliwych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.


Jesteś tutaj: Start