Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wielki sukces chłopców w Dwa Ognie usportowione

Dnia 16 stycznia 2019 r. reprezentacja chłopców w składzie : Krzysztof Krefta, Jakub Ałaszkiewicz, , Igor Dyjak, Oliwer Berk, Miłosz Bujak , Nikodem Karpiński , Oskar Marciniak, Michalak Łukasz, Wolański Witold brała udział w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Dwa Ognie usportowione. Zawody rozgrywane były w SP 46. Chłopcy zagrali świetnie zajmując 1 miejsce i awansowali do Mistrzostw Gdyni.

20 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Dwa Ognie usportowione. Chłopcy rozegrali 4 mecze. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy 2 miejsce i awansowaliśmy do 1/2 finałów wojewódzkich, które odbywać się będą w Tczewie.

27 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Tczewie w Pół Finałach Wojewódzkich nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

więcej na Dwa Ognie

Jesteś tutaj: NASZA KADRA Pedagog/Psycholog