Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Tomatis w naszej szkole

Już w najbliższy piątek nasze dwie nauczycielki po raz drugi zasiądą w "ławce szkolnej", aby dalej szkolić  się w prowadzeniu terapii metodą  TOMATISA. Terapia ta wpływa pozytywnie na pamięć, skupienie i koncentracje.  Pomaga w nauce czytania, pisania oraz w nauce języków  obcych. W minionym tygodniu pani  Iza i  pani Magda przeprowadziły już  pierwsze testy lateralizacji słuchowej inaczej nazywanej uwagą słuchową u uczniów naszej zerówki. Trzymamy kciuki za nasze  nauczycielki  i czekamy aż wrócą i puszczając  przez "elektroniczne  ucho" muzykę  Mozarta, walce Strausa, wpłyną  pozytywnie  na uczniów  naszej szkoły  :-)

Jesteś tutaj: Start