Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

BARBARA HOFF POLSKIE PROJEKTY POLSCY PROJEKTANCI

W gdyńskim Muzeum Miasta zagościła niezwykła projektantka mody - Barbara Hoff. Uczniowie klasy 5a i 5b, w ramach realizacji projektu: „Kulturalni.pl” , mieli okazję, w piątek 27.09.2019r., obejrzeć tę wystawę, na której pojawiły się liczne materiały archiwalne: rysunki, projekty, fotografie, filmy z pokazów, a przede wszystkim oryginalne ubrania sygnowane metką Hoffland, wypożyczone m.in. z Muzeum Narodowego w Warszawie, Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Pod czujnym okiem pana Tomasza nasi uczniowie na chwilę przenieśli się w świat mody II połowy XX wieku.


Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8 BARBARA HOFF POLSKIE PROJEKTY POLSCY PROJEKTANCI