Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Obchody Święta Niepodległości w Jedenastce.

Ten tydzień w naszej szkole upłynął na upamiętnieniu 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Młodsi i starsi uczniowie wzięli udział w grze szkolnej składającej się z różnych konkurencji związanych z historią, kulturą, geografią naszego kraju.

Dzieci z klas 0-3  musiały wykazać się znajomością tekstu Mazurka Dąbrowskiego, wraz z wychowawcami przygotowywały plakaty pod hasłem „Polska – moja Ojczyzna”, dekorowały swoje sale a także pięknie ubrani w barwy biało – czerwone odpowiadały  na pytania historyczne, geograficzne związane z naszym krajem.  Komisja organizacyjna była pod wrażeniem wiedzy, pomysłowości i zaangażowania naszych Najmłodszych. Wszystkie klasy otrzymały wyróżnienia z rąk pani dyrektor Joanny Zarzyckiej.

Brawo Najmłodsi!

Starsi uczniowie również musieli wykazać się znajomością faktów z historii, kultury Polski. Reprezentanci poszczególnych klas odpowiadali przed pomysłodawczyniami i organizatorkami gry szkolnej – paniami Izą Betką i Kasią Saganowską.

Pierwsze miejsce przyznano klasie 5b, natomiast  dwa drugie miejsca przypadły klasom – 5a i 6a.

Zwycięzcom gratulujemy!


Jesteś tutaj: Start