Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kulturalni.pl z wizytą u „Wikingów”

W listopadzie Kulturalni.pl wybrali się do Gdańska na spektakl pt.: „Wikingowie. Musical nieletni”. Przedstawienie to opowieść o przyjaźni, dojrzałości i poszukiwaniu szczęścia, za którym często gonimy na drugi koniec świata. O wartościach, które są niezmienne od tysięcy lat, w każdym zakątku Ziemi. O tym, że chęć posiadania często przysłania nam to, co jest naprawdę ważne. Dodatkową atrakcją było dla nas to, że w spektaklu występowała nasza koleżanka Alicja, która wcieliła się w rolę psotnego Trolla. Występowała obok wielu barwnych postaci, które oprócz opowiedzenia nam mądrej historii, zachwyciły nas.


Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8 Kulturalni.pl z wizytą u „Wikingów”