Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

GOŚCILIŚMY „W KRAINIE MITÓW”

W listopadzie uczniowie wszystkich klas czwartych, piątych i szóstych obejrzeli spektakl pt: „W krainie mitów”. Przedstawienie w przystępny i zabawny sposób przypomniało uczniom najważniejszych bohaterów mitów greckich: Prometeusza, Pytię, Ikara, Syzyfa, Midasa. Bohaterami scenicznej opowieści była para urwisów, Ola i jej brat Michał, którzy podczas szkolnej wycieczki, swoim niewłaściwym zachowaniem spowodowali przeniesienie się do czasów mitycznych. Te psotne bliźniaki przypominały naszych uczniów, może właśnie dlatego spektakl tak bardzo im się podobał.

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8 GOŚCILIŚMY „W KRAINIE MITÓW”