UWAGA!!!!
Konkurs ‘The Big Challenge’

Z powodu zaistniałej sytuacji konkurs online j. angielskiego ‘The Big Challenge’ nie może odbyć się w szkole. Uczniowie będą musieli napisać go w domu.

W dniach 18.05. – 28.05. w godz. 9.00 – 18.00 będzie można wejść na platformę konkursową Link URL: https://contest.thebigchallenge.com/pl i po wpisaniu kodu: 4271K uczeń będzie mógł rozwiązać test konkursowy. Test potrwa 45 minut. Proszę pamiętać o słuchawkach!

Poniżej przedstawiam Państwu dla przypomnienia listę uczniów, którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w konkursie oraz informację, którą otrzymałam od organizatorów.

Obok klasy, z której jest każdy uczeń zapisałam poziom, na którym będzie pisał konkurs. Proszę go zapamiętać, bo trzeba go będzie podać podczas logowania.

Życzę Wszystkim powodzenia!!!!

Magdalena Krzak