Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

"Book in a box" czyli "Lektura w pudełku".

W lutym i marcu uczniowie klas 4-7 brali udział w konkursie polegającym na wykonaniu ilustracji w pudełku do omawianej w tym roku szkolnym lektury. Uczniowie sami dokonywali wyboru zarówno książki jak i sceny, którą przedstawiali w zamkniętej przestrzeni pudełka, a następnie przesyłali zdjęcia swoich prac. Nadesłane prace tak bardzo spodobały się organizatorkom konkursu, że nie wyłoniono zwycięzców. W galerii prezentujemy zdjęcia wszystkich prac, aby każdy mógł wybrać tę, która mu się najbardziej podoba :)

Ewa Bohdanowicz i Krystyna Staniszewska

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8 "Book in a box" czyli "Lektura w pudełku".