Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs, konkurs, konkurs

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE

 

ZASADY GRY:

Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Dzieci zbierają kroki w aplikacji Pho3nix Kids. Szkołę w rankingu międzyszkolnym reprezentować będzie wynik 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki.

NAGRODY:

Zwycięzcy konkursu otrzymają sportowe opaski dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w rywalizacji! Pamiętajcie więc, aby zaangażować jak największą liczbę Waszych uczniów w naszą sportową zabawę.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS:

Już od początku marca dostępna jest dla Waszych uczniów aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids". Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybierał z listy placówkę, której jest uczniem, dzięki czemu jego wynik będzie mógł reprezentować szkołę w konkursie. Aby upewnić się, że szkoła jest właściwie przypisana należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika.

Konkurs międzyszkolny jest już dostępny w aplikacji, a każdy uczeń jest do niego automatycznie dodawany.

Jeśli nie widzisz swojej szkoły na liście podczas rejestracji - koniecznie daj nam znać pod adresem:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając w treści wiadomości pełną nazwę szkoły i miasto.

Trzymamy za Wasz wszystkich kciuki i życzymy powodzenia w konkursie!

Regulamin Konkursu na Największą Liczbę Kroków

Najczęściej zadawane pytania

Wsparcie techniczne


Jesteś tutaj: Start