Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

KONKURS ‘THE BIG CHALLENGE’

Przypominamy, że w dniach 12.04. – 16.04. odbędzie się konkurs Online  języka angielskiego ‘The Big Challenge’ dla naszych uczniów z klas 4-8. Strona konkursowa będzie aktywna w godz. 9.00 – 18.00. Każdy uczeń, który wcześniej zgłosił chęć udziału w konkursie, wybiera sobie najbardziej dogodny dzień i godzinę na przystąpienie do konkursu. Konkurs piszecie w domu! Po wejściu na stronę: https://contest.thebigchallenge.com/pl należy wpisać  Kod: 4369T. Następnie należy podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz poziom konkursu (zgodny z klasą, do której się uczęszcza). 

Poniżej przypominam poziomy odpowiednie dla poszczególnych klas:

Level 1 – kl. 4 i 5

Level 2 – kl. 6

Level 3 – kl. 7

Level 4 – kl. 8

Zachęcamy do wypróbowania podanej wyżej strony (https://contest.thebigchallenge.com/pl), wpisania na próbę kodu i zapoznania się z instrukcją oraz przerobienia sobie wersji pokazowej konkursu. W razie pytań proszę kontaktować się z p. Krzak i p. Kozłowską. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w czerwcu tego toku.

Życzymy powodzenia!

Jesteś tutaj: Start