Informacja z Departamentu Edukacji i Sportu

Szanowni Państwo,

Wykaz placówek realizujących świadczenia w zakresie opieki psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży, w których od 1 kwietnia psychologowie i psychiatrzy świadczą pomoc

DZIECIOM I MŁODZIEŻY Z RÓŻNYMI PROBLEMAMI PSYCHICZNYMI. CHODZI SZCZEGÓLNIE O TAKIE, KTÓRE NASILIŁY SIĘ M.IN. W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ OD PONAD ROKU PANDEMIĄ I OGRANICZENIEM KONTAKTÓW SPOŁECZNYCH. GŁÓWNE ZAŁOŻENIA OPIEKI ŚRODOWISKOWEJ TO WSPARCIE W DOMU PACJENTA, WSPÓŁPRACA Z RODZINĄ I HOSPITALIZACJA TYLKO W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH.

Z pomocy mogą korzystać dzieci poniżej 7. r. ż., dzieci i młodzież szkolna oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych do ukończenia 21 lat.

Jesteś tutaj: Start