Rozpoczęcie roku szkolnego

DRODZY UCZNIOWIE, DRODZY RODZICE!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021r. na boisku szkolnym. Uczniowie zbierają się i oczekują w oznaczonych miejscach. W trakcie rozpoczęcia roku szkolnego obowiązuje zasada dystansowania społecznego (odległość 2 m).

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022:

Klasy 1-3 godz. 8.30

Klasy 4-8 godz. 9.30

W przypadku deszczowej pogody uczniowie przechodzą do sal lekcyjnych podanych poniżej:

Kl.1a  p. K. Sziers kort tenisowy (uczeń z jednym rodzicem, obowiązuje zakładanie maseczek)

Kl. 2a p. G. Marchlewska sala 35

Kl. 3a I. Sygulska sala 40

Kl. 3b p. U. Nowak sala 33

Kl. 4a p. Krzak sala 51

Kl. 5a P. Chyła sala 45

Kl. 6a p. B. Rogalka sala 44

Kl. 7a p. K. Staniszewska sala 52

Kl. 7b E. Bohdanowicz sala 53

Kl. 8a K. Saganowska sala 47

Kl. 8b M. Włodkowska sala 46

Uczniowie w maseczkach wchodzą do budynku szkoły wejściem głównym oraz wejściem od strony boiska szkolnego.

Po wejściu do budynku - przedsionek szkoły uczniowie dezynfekują ręce udostępnionym płynem.

Po zbiórce klasy, pod opieką wychowawcy  kierują się bezpośrednio do przydzielonych sal lekcyjnych.

Rodzice/opiekunowie wszystkich uczniów (z wyjątkiem kl. 1) pozostają na zewnątrz budynku.

Uwaga! Poruszanie się i przebywanie w strefie wspólnej zostaje ograniczone do niezbędnego minimum.

Po zakończeniu spotkania z wychowawcą uczniowie kierują się pod opieką wychowawcy do wyjścia.

Informujemy, że od września szkoła przechodzi na nowy dziennik elektroniczny Librus.

Jesteś tutaj: Start