Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Integrowaliśmy się w Marszewie!

Drukuj

DSC 0352mChociaż nasza impreza przypadła na początek października, pogoda okazała się dla nas wyjątkowo łaskawa. Było cudnie- ciepło i słonecznie!
Marszewo znajduje się na obrzeżach Gdyni, ale kiedy się tam przebywa, odnosi się wrażenie, że odbyło się podróż w głąb lasu.
Po dotarciu na miejsce klasy I a i I b wymieszały się i podzieliły na dwie grupy. Kiedy jedna grupa chodziła z panią leśnik po lesie, druga świetnie się bawiła, biorąc udział w konkurencjach przygotowanych przez starszych kolegów z klas II a i II b. Każdy znalazł coś dla siebie.
„Fizyczni” przeciągali linę pod czujnym okiem Piotra, „Zręczni” musieli umieścić piłki w pętlach zrobionych przez Kubę, „Wygadani” bawili się z Agą w 30 pytań, a „Nieustraszeni” odważnie próbowali tajemniczej mikstury przygotowanej przez Zuzię. Żeby podkręcić atmosferę, za te dokonania przyznawano punkty. Rywalizację nieznacznie wygrała klasa I b.
Pobyt w Marszewie zakończył się ogniskiem i radosna konsumpcją przepysznych kiełbas pieczonych nad ogniem. Wracaliśmy najedzeni, dotlenieni, roześmiani i zintegrowani!!!
Cel wyprawy do Marszewa został osiągnięty!


Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 Integrowaliśmy się w Marszewie!