Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szkolny Wolontariat w akcji

Drukuj

0163mW miesiącu październiku Szkolne Koło Caritas pod opieką pani Iwony Grabowskiej przeprowadziło kilka akcji na terenie dzielnicy Gdynia - Orłowo. Przed uroczystościami DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, sprzedawaliśmy znicze na Orłowskim cmentarzu, a zebrane fundusze przeznaczymy na przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci z naszej szkoły.
Drugą akcją, którą chcemy się pochwalić, to sprzątanie cmentarza na Kolibkach. Już kolejny rok bierzemy udział w tym przedsięwzięciu. Pielęgnując groby, staramy się pamiętać o tych, co odeszli, ale również dbając o miejsca ich spoczynku, przypominamy innym gdynianom miejsca historii naszego miasta, o których nie powinniśmy zapominać.
W listopadzie wspólnie z Samorządem Uczniowskim organizujemy zbiórkę na rzecz Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Ciapkowie. Zanim nadejdą zimowe dni wybierzemy się do schroniska, aby zanieść zebraną karmę, koce, miski dla bezdomnych psów i kotów.

ZAPRASZAMY – DOŁĄCZ DO AKCJI

NA RZECZ SCHRONISKA I ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ZWIERZĄT!


Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 Szkolny Wolontariat w akcji