Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Otwarty

Drukuj

 17 kwietnia 2012r. w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Otwarty. Była to dobra okazja, aby poznać naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną. Na sali gimnastycznej można było obejrzeć pokaz tańca dyskotekowego, przedstawienie w języku angielskim „The Snow Queen” oraz spektakl przygotowany przez Szkolne Koło Teatralne. Miłośnicy „wybuchowych” zjawisk obserwowali doświadczenia z chemii i fizyki. Matematycy mogli m.in. zobaczyć, jak wykorzystać komputer do efektownej prezentacji wyników obliczeń. Poligloci rozmawiali w języku angielskim, niemieckim, a nawet hiszpańskim. Humaniści poznali bogatą ofertę biblioteki szkolnej, koła dziennikarskiego, obejrzeli również niektóre prace wykonane przez naszych uczniów. Goście z zainteresowaniem słuchali informacji dotyczących sukcesów sportowych naszych uczniów, działalności Samorządu Szkolnego i Caritasu. „Sportowcy” mieli najwięcej atrakcji. Gry i zabawy przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego dały przedsmak rywalizacji. Oprócz tego goście poznali zasady obowiązujące na korcie tenisowym oraz pracę Uczniowskich Klubów Sportowych „Gromik” i „Morświn” (łucznictwo). Miłośnicy sportów ekstremalnych skorzystali ze ścianki wspinaczkowej, dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Kolibki ADVENTURE PARK oraz Gdyńskiego Stowarzyszenia SINREKS. Uczniowie pod czujnym okiem instruktorów mogli sprawdzić swoje umiejętności. Duże zainteresowanie wzbudziła wystawa prac uczniów, uczestniczących w zajęciach ceramicznych. Warto dodać, że nasza szkoła prowadzi klasy integracyjne, więc goście mogli uzyskać wszelkie informacje, dotyczące zasad przyjęcia do tych klas.

Wszystkim zainteresowanym serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej szkoły.

Wielu z Was już 17 kwietnia zadeklarowało, że z pewnością spotkamy się po wakacjach w klasie pierwszej, dlatego do zobaczenia wkrótce – 1 września 2012r w murach naszego Gimnazjum nr 7!Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 Dzień Otwarty