Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

KOŁO TURYSTYCZNE NA GÓRZE DONAS

W ramach działalności Szkolnego Koła Turystycznego 2 czerwca br. uczniowie klasy IIb wraz z opiekunami: p. Joanną Zarzycką, p. Moniką Syty i p. Małgosią Pietruszewską, udali się na pieszą wycieczkę na górę Donas. Swój przemarsz rozpoczęliśmy od przejścia lasem pod wieżę widokową. Po drodze mieliśmy okazję zobaczyć ciekawe gatunki roślin, które niespodziewanie zakwitły.

Większość z obecnych zdecydowała się wejść krętymi schodami na szczyt wieży. Wysiłek opłacił się, bo w promieniach słońca mogliśmy podziwiać gołym okiem, jak i przez lornetki, piękną panoramę Gdyni i okolic. Dzięki dobrej widoczności mieliśmy okazję zobaczyć Półwysep Helski. Pełni wrażeń zregenerowaliśmy siły podczas małego pikniku, a następnie udaliśmy się na dalszy spacer. To było bardzo mile spędzone sobotnie przedpołudnie. Już czekamy na kolejne wyjście.

gora_donas...
gora_donas 1 gora_donas 1
gora_donas...
gora_donas 2 gora_donas 2
gora_donas...
gora_donas 3 gora_donas 3
gora_donas...
gora_donas 4 gora_donas 4
gora_donas...
gora_donas 5 gora_donas 5
gora_donas...
gora_donas 6 gora_donas 6
gora_donas...
gora_donas 7 gora_donas 7

Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 KOŁO TURYSTYCZNE NA GÓRZE DONAS