Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zajęcia dodatkowe Szkoła Podstawowa

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

(dzień, godzina)

Miejsce/sala

"Stół pełen przygód" - spotkania z planszówkami

kl. 1b

Urszula Nowak

wtorek

13.40-14.25

sala 33

Zajęcia rozwijające umiejętności pisania
i czytania kl. 1b

Urszula Nowak

czwartek

13.40-14.25

sala 33

Zajęcia logopedyczne kl. 1a i 1b

Alicja Nowakowska

poniedziałek

12.55-13.40

sala 43

Zajęcia logopedyczne kl. 2a i 3a

Alicja Nowakowska

poniedziałek

13.45-14.40

sala 43

Zajęcia wyrównawcze
z edukacji wczesnoszkolnej kl. 1a

Iwona Sygulska

poniedziałek

8.00-8.45

piątek

8.00-8.45

sala 40

Gimnastyka korekcyjna

kl. 1-3

Pamela Chyła

środa

15.00-16.00

 

hol -I piętro

Koło języka angielskiego dla klasy 1a i 1b

Jadwiga Wiśniewska

wtorek

8.00-8.45

sala 40

Koło szachowe kl. 1a i 1b

Maria Goitowska

czwartek

8.00-8.45

sala 40

Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej kl.2a

Katarzyna Sziers

piątek

11.50-12.35

sala 34

SKS kl. 3a

Adam Sarna

Poniedziałek

12.55-13.40

sala gimnastyczna

Koło języka hiszpańskiego dla klas 4-6

Jadwiga Wiśniewska

wtorek

14.45-15.30

sala 51

Zajęcia Metodą Tomatisa

Izabela Betka

wtorek

13.50-14.35

środa

13.50-14.35

sala 43

Zajęcia muzyczno -teatralne
„ Ze sztuką na ty”

Maryla Włodkowska

Czwartek

15.40-16.25

sala 46

Ceramika "Lubię tworzyć"

Balbina Rogalka

wtorek

16.00-17.00

Czwartek

15.30-17.00

pracownia ceramiczna

"Klub Młodego Historyka"

Katarzyna Saganowska

poniedziałek

13.50-14.23

piątek

12.55-13.40

sala 47

Kulturalni.pl

Ewa Bohdanowicz

Krystyna Staniszewska

 

piątek

12.55-13.40

sala 53

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki kl. 6b

Agnieszka Makurat

poniedziałek

12.50-13.40

sala 45

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki kl. 7a

Agnieszka Makurat

środa

14.45-15.30

sala 45

Zajęcia wyrównawcze
z fizyki kl. 7a

Agata Szafrańska

piątek

14.45-15.30

sala 44

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki kl. 8a

Agnieszka Makurat

wtorek

14.45-13.30

sala 45

Zajęcia wyrównawcze
z fizyki kl. 8a

Agata Szafrańska

poniedziałek

14.45-15.30

sala 44

Koło matematyczne kl. 8a

Agnieszka Makurat

Środa

8.00-8.45

Sala 45

Koło języka angielskiego kl. 5-6

Lidia

Kozłowska

Czwartek

13.50-14.35

Sala 51

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 6a, 6b

Krystyna Staniszewska

Czwartek

8.00-8.45

Sala 52

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 4a

Krystyna Staniszewska

Wtorek

8.00-8.45

Sala 52

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. 5a,5b

Ewa Bohdanowicz

Poniedziałek

8.00-8.45

Sala 53

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki kl. 4-5

Agata Szafrańska

Wtorek

13.50-15.30

Sala 44

Zajęcia wyrównawcze

z fizyki kl. 7a

Agata Szafrańska

Wtorek

14.45-15.30

Sala 44

Jesteś tutaj: Zajęcia dodatkowe