Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

KOŁO TEATRALNE

Nasze zajęcia w Kole Teatralnym rozwijają zainteresowania uczniów teatrem, uwrażliwiają na sztukę. Podczas zajęć dzieci poznają proces twórczy, rozwijają swoje zdolności recytatorskie, zdobywają umiejętności improwizacyjne, pracy ciałem. Pracujemy nad emisją głosu, wyrazistością wymowy, pokonywaniem tremy. W ciągu jednego semestru przygotowujemy jedno przedstawienie. Poprzez pracę w kole pobudzamy też uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły i lokalnego środowiska. Przedstawienia prezentujemy uczniom naszej szkoły, a także  na uroczystościach z okazji Dnia Babci i Dziadka, Dnia Matki. Odwiedzamy też okoliczne przedszkola, dostarczając dzieciakom miłych chwil i ciekawych przeżyć artystycznych.

Jesteś tutaj: Start