Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Przyjście Wiosny

Dnia 27 marca uczniowie klasy 1a i 2a uczęszczający na zajęcia Szkolnego Koła Teatralnego odwiedzili dzieci w Przedszkolu Sióstr Dominikanek. Swoim młodszym koleżankom i kolegom przedstawili inscenizację pt. „Przyjście wiosny”. Pomimo wielkiej tremy nasi aktorzy wykazali się świetną interpretacją tekstu oraz doskonałymi umiejętnościami wokalnymi. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów gdy śniegowe bałwanki żegnały zimę, a bocian i mieszkańcy  łąki powitali wiosnę. W podziękowaniu aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i obdarowani słodyczami.  Tego samego dnia zespół teatralny odwiedził również naszych przedszkolaków, którzy obejrzeli przedstawienie z wielkim entuzjazmem i  brawami nagrodzili swoich szkolnych kolegów. Takie owacje  na pewno zachęcą młodych aktorów do dalszej pracy.

Opiekun Koła Teatralnego – Elżbieta Śliwińska
2015-03-29

Jesteś tutaj: Start