Rekrutacja SP

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły – wykaz ulic: Adwokacka,  Al. Zwycięstwa 162 – 186, Architektów, Druskiennicka, Gedymina, Głowackiego, Grażyny, Grenadierów, Grodnieńska, Folwarczna, Kiejstuta, Kowieńska, Ks. Zawackiego, Kameralna, Kirasjerów, Lidzka, Miernicza, Oficerska, Olgierda, Orańska, Racławicka, Sędziowska, Spółdzielcza, Spokojna, Szwoleżerów, Techniczna, Trocka, Witolda, Źródlana, Inżynierska od 46 numery parzyste wzwyż i od 37 numery nieparzyste, Wielkopolska od nr 1 do 300, Wrocławska od 52 numery parzyste wzwyż i od 57 numery nieparzyste wzwyż , Parkowa, Pl. Górnośląski, Leśna, Bernadowska, Miła , Kłajpedzka, Kościelna.

Składają zgłoszenie o przyjęcie do szkoły bez załączników.

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają wniosek o przyjęcie wraz z załącznikami.

DO POBRANIA TUTAJ

Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa i Przedszkole