Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Archiwum 2011/2012

Bałtyckie warsztaty w Akwarium Gdyńskim

Drukuj

Dnia 14 listopada uczniowie klasy III a z wychowawczynią panią Anitą Błaszko uczestniczyli w kilkugodzinnych warsztatach w Akwarium Gdyńskim. Program zajęć podzielono na dwa bloki tematyczne:

Więcej…

Optyczne doświadczenia klasy czwartej

Drukuj

f0723mDnia 10 listopada bieżącego roku klasa 4a z wielką energią wyruszyła na swoją kolejną wyprawę pozaszkolną ,której celem tym razem było poznanie tajemnic optycznych. Przy pięknej pogodzie siedemnaścioro uczniów pod opieką pani Joanny Zarzyckiej i pani Agnieszki Gurin żwawym krokiem powędrowało na ulicę Nawigatorów na wystawę interaktywną „Kalejdoskop optyczny-przewrotne oko”. 

Więcej…

93. URODZINY NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Drukuj

05ApelZ okazji Święta Niepodległości 10 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia poświęcona ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ -11 listopada 1918r., po 123 latach niewoli. Na początku zabrzmiała melodia Poloneza Ogińskiego „Pożegnanie Ojczyzny, która wszystkich wprowadziła w podniosły nastrój patriotycznych wspomnień.

Więcej…

Klasa 4a na bursztynowym szlaku

Drukuj

Zdjecie-0791mDnia 19 października 2011 r. klasa 4a ,w 20-osobowym składzie, wraz z wychowawczynią panią Joanną Zarzycką wybrała się na niezwykłą wycieczkę do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.
Mimo że byliśmy z dala od szkoły, uczestniczyliśmy w lekcji otwartej, której temat brzmiał: "Bursztyn - Dar Eridanu".

Więcej…

Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze na wycieczce w Jastarni

Drukuj

Obraz 3072mW dniach 21 – 22 października uczniowie gimnazjum i klasy szóstej szkoły podstawowej, należący do Szkolnego Koła Turystyczno – Regionalnego, wykorzystując uroki pięknej i słonecznej jesieni, wyruszyli wraz z panią Anną Selin i panią Joanną Zarzycką na dwudniową wycieczkę do Jastarni.

Więcej…

Wystawa interaktywna „Kalejdoskop optyczny - przewrotne oko"

Drukuj

IMG 1 027mW październiku uczniowie klasy IIb i IIc gimnazjum i piątej klasy szkoły podstawowej mieli możliwość odwiedzenia niezwykłej wystawy interaktywnej w całości poświęconej zjawiskom optycznym. Wystawa „Kalejdoskop optyczny- przewrotne oko” składała się z 27 specjalnie zaprojektowanych, w pełni interaktywnych stanowisk. Każdy uczestnik, podczas trwających około 90 minut zajęć, mógł osobiście doświadczyć samodzielnego odkrywania niezwykłych zjawisk i efektów tworzonych przez światło.

Więcej…

Szkolny Wolontariat w akcji

Drukuj

0163mW miesiącu październiku Szkolne Koło Caritas pod opieką pani Iwony Grabowskiej przeprowadziło kilka akcji na terenie dzielnicy Gdynia - Orłowo. Przed uroczystościami DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, sprzedawaliśmy znicze na Orłowskim cmentarzu, a zebrane fundusze przeznaczymy na przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci z naszej szkoły.

Więcej…

Klasa III a „w krainie ciekłego azotu”

Drukuj

IMG 2943mHewelianum w Gdańsku to naprawdę niezwykłe miejsce ( które w bieżącym roku szkolnym odwiedziło już kilka klas z naszej szkoły). Dlatego 27 października, zachęceni pozytywnymi recenzjami swoich rówieśników, uczniowie klasy IIIa z wychowawczynią panią Anitą Błaszko, również wybrali się na wyprawę naukową do Hewelianum, zlokalizowanego na terenie byłych fortów napoleońskich.

Więcej…

Dzień Edukacji Narodowej

Drukuj

100 3429mDnia 14 października o godzinie 9.00 dyrekcja, nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, wspólnie spotkali się na uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej - obchodzonego tego dnia w związku z rocznicą powstania w 1773r. z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, pierwszego ministerstwa oświaty w Polsce – KEN.

Więcej…

Dzień Papieski

Drukuj

Zdjecie0223mW związku z obchodami XI Dnia Papieskiego, dnia 9 października odbyła się Procesja Różańcowa, która przeszła ulicą Świętojańską pod pomnik Sługi Bożego Jana Pawła II przy Gdyńskiej Kolegiacie i kościele NMP Królowej Polski. W tym uroczystym, procesjonalnym przejściu wraz z Relikwiami Krwi bł. Jana Pawła II papieża uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Karolina Szałek, Daria Hallman, Jacek Lewandowicz, Mateusz Dziaduszewski wraz z panią Iwoną Grabowską.
Niosąc sztandar szkoły obok innych delegacji szkół i zakładów pracy Gdyni, godnie reprezentowali grono nauczycielskie i społeczność uczniowską Zespołu Szkół nr 6.

Więcej…

Strona 5 z 6

Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012