Samorząd SP

Pomagamy zwierzętom

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo w Gdyni i zawieźli rzeczy, które zebraliśmy w czasie akcji zorganizowanej przez samorząd w naszej szkole. Udało nam się zebrać bardzo, bardzo dużo rzeczy i w imieniu opuszczonych zwierząt serdecznie dziękujemy Wszystkim za okazane serce i wzięcie udziału w naszej akcji. A o tym, jak wiele rzeczy to było, niech świadczy fakt, że musieliśmy do schroniska pojechać dwa razy, za jednym razem nie udało nam się wszystkiego zabrać. DZIĘKUJEMY!!!

Andrzejki

W piątek 29.11. samorząd uczniowski zorganizował w naszej szkole wróżby andrzejkowe. Na kilku stanowiskach w czasie przerw każdy mógł poznać przepowiednię na temat swojej przyszłości, sprawdzić, czy spełnią się najskrytsze marzenia i dowiedzieć się, jak ma na imię przyszły ukochany lub ukochana ;)

ZBIÓRKA

DLA CIAPKOWA!!!

Samorząd uczniowski naszej szkoły ogłasza coroczną zbiórkę dla schroniska ,,Ciapkowo”.

Potrzebujemy:

- koce

- suchą karmę

- konserwy

- smycze

- obroże i szelki

- gryzaki

- metalowe miski

Zbiórka potrwa do 29.11. Prosimy składać przyniesione rzeczy w kartonie koło dyżurki.

OKAŻ SERCE, WŁĄCZ SIĘ DO ZBIÓRKI!!!

UWAGA!!!

Ogłaszamy konkurs na logo Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Technika dowolna. Prosimy o przynoszenie prac

(w wersji multimedialnej lub tradycyjnej) do piątku 15.11. do

p. Magdaleny Krzak.