Szczypiorek w roli głównej, czyli sadzimy cebulki w przedszkolu

3,4-latki spróbowały swoich sił  w sadzeniu cebulek. Przedszkolaki postępowały według wskazówek nauczyciela. Najpierw wsypywaliśmy ziemię do foremek, następnie  zasadziliśmy cebulki i podlaliśmy wodą. Wszystkie cebulki postawiliśmy  na parapecie, by mógł wyrosnąć przepiękny szczypiorek. Dzieci wykonały zadanie wzorowo!

Bal na bale

1 marca w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla 3,4-latków. Imprezę poprowadził teatr Gargulec z Gdyni, a ściślej ujmując dwa pingwiny. Przy dźwiękach  popularnych przebojów muzyki dziecięcej tańczyły księżniczki, motyle. Nie zabrakło również, piratów i spidermanów.  Zabawę uświetniło wiele konkursów. Na balu karnawałowym wszystkie przedszkolaki wyglądały zjawiskowo. Humory dopisywały, energii do tańców również nie brakowało. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem naszego balu. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Jesteś tutaj: Wydarzenia