Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11

List do rodziców od Rady Rodziców

Drodzy Rodzice,

serdecznie dziękujemy za współpracę i wpłaty jakich dokonaliście w roku szkolnym 2019/2020 na fundusz Rady Rodziców.

Cieszy nas Państwa mobilizacja i wspólne działania na rzecz uczniów naszej szkoły.  Fundusze Rady Rodziców pochodzą przede wszystkim z Państwa wpłat. Dzięki czemu możemy wspierać nasze dzieci i nauczycieli w procesie edukacji.Chcielibyśmy również podziękować nauczycielom i dyrekcji szkoły za aktywne wspomaganie rozwoju naszych dzieci.

Bardzo dziękujemy za zeszłoroczny Kiermasz Świateczny.

Czeka nas trudny i nieprzewidywalny rok nauki, tym bardziej zachęcam wszystkich Państwa do aktywnej współpracy z Radą Rodziców oraz wpłat na nasz fundusz. Dzięki czemu będziemy  w stanie zrealizować więcej projektów na rzecz uczniów naszej szkoły, i choć w części wspomóc ich oraz zrekompensować im ten trudny okres w ich życiu.

Jednocześnie informuję, iż wpłata na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 wynosi min. 100 złoty na rodzinę za rok szkolny.

Jeszcze raz podkreślamy, pieniądze są wydatkowane wyłącznie na potrzeby szkolne naszych uczniów.

Wspólnie możemy zrobić więcej.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Karolina Mechlińska

oraz skarbnik

Anna Samaras

Kontakt do RR: Anna Samaras 736079998

Prezydium rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 11 w Gdyni rok szkolny 2019/2020

Przewodnicząca Karolina Mechlińska

Zastępca przewodniczącej Małgorzata Guździoł

Skarbnik Anna Samaras

Sekretarz Diana Marciniak

Członkowie Prezydium Agnieszka Weyer, Angelika Błasiak, Kinga Gruszko - Zamara

Księgowość Joanna Witucka

Komisja Rewizyjna Martyna Cieniewicz, Karolina Benke

Komisja Problemowa Maria Świątkowska, Iwona Matuszewska

Kontakt do Rady Rodziców email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jesteś tutaj: Rada Rodziców