Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11

Z przykrością informujemy,  iż w roku szkolnym 2021/2022 Rada Rodziców nie podpisała umowy z żadnym ubezpieczycielem, w związku z czym prosimy rodziców o ubezpieczenie dzieci we własnym zakresie.

Rada Rodziców przy szkole podstawowej nr 11 pilnie poszukuje rodzica, który poprowadziłby książkę przychodów i rozchodów dla Rady, bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 729682633.

Wkrótce powinny nadejść informacje dotyczące porozumienia z Fundacją Rodzice Szkole w związku z rozliczeniem 1% podatku dla naszej szkoły.

KONTAKT  DO  RADY RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W GDYNI

tel.    729682633   (Anna Samaras - Skarbnik)

SKŁADKI NA RADĘ RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/22:

Sugerowana wysokość składki to:

–  100 złoty na rodzinę za rok,

–  lub 50 złoty na rodzinę za semestr,

–  lub 10 złoty za ucznia za miesiąc.

Zasada zwrotu 40% składki do wykorzystania przez klasę:

Jeśli klasa wpłaci min. 50% składek w danym roku szkolnym - uzyskuje prawo do wykorzystania 40% tej sumy wyłącznie na swój użytek.

Zasada zwrotu 80% składki do wykorzystania przez klasę:

Klasa, która jako pierwsza w danym roku szkolnym zbierze 100% wpłat na Radę Rodziców – uzyskuje prawo do
wykorzystania 80% tej sumy wyłącznie na swój użytek.

Serdecznie zachęcam do wpłacania składek na rzecz Rady Rodziców.

Wpłaty można dokonać:

–  u przewodniczących klas rady rodziców,

–  skarbnika Prezydium Rady Rodziców,

–  lub przelewem na konto (forma preferowana):

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 11 w Gdyni

w tytule wpłaty wpisujemy obowiązkowo:

IMIĘ i NAZWISKO DZIECKA/DZIECI ORAZ KLASĘ DO KTÓREJ UCZĘSZCZA

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie, zgromadzone fundusze można wykorzystać na zwiększenie komfortu
naszych dzieci, ponadstandardowe wyposażenie klas i szkoły, nagrody, konkursy i wydarzenia szkolne.

PRELEMINIARZ WYDATKÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022

NAGRODY I KONKURSY - 1 000,00 zł

POMOCE NAUKOWE - 600,00 zł

BIBLIOTEKA - 900,00 zł

ŚLUBOWANIE KLAS 1 - 150,00 zł

KIERMASZ, DNI OTWARTE - 600,00 zł

POMOC BEZPOŚREDNIA UCZNIOM - 700,00 zł

DOFINANSOWANIA KLASOWE - 1 000,00 zł

INNE - 550,00 zł

RAZEM : 5 500,00 zł

Prezydium Rady Rodziców zastrzega sobie możliwość korygowania wydatków i dostosowania ich poziomu do bieżącej sytuacji finansowej RR.

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W GDYNI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

przewodnicząca: Karolina Mechlińska

zastępca przewodniczącej: Małgorzata Guździoł

sekretarz: Danuta Dyjak

skarbnik: Anna Samaras

księgowość: Joanna Witucka

członkowie: Angelika Błasiak, Maria Światkowska, Kinga Gruszko-Zamara, Katarzyna Ruc-Żygało, Adam Rycerski

REGULAMIN RADY RODZICÓW – LINK

1 % podatku dla szkoły

Apel do środowiska szkolnego

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele SP nr 11 w Gdyni.

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie i poinformować, iż dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy   na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców postanowiła przystąpić do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie  przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków  pochodzących z   1%  Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy  o zainteresowanie nią  swoich   przyjaciół i znajomych wskazując, że  tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty  na miarę swoich oczekiwań i  wyzwań XXI wieku. Celem uczestniczenia w wymienionym programie  każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2020 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Sp nr11 w Gdyni”.

Życzymy wszystkim Państwu zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego i szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu rady rodziców SP nr11 w Gdyni

Przewodnicząca rady rodziców- Karolina Mechlińska oraz Skarbnik- Anna Samaras.

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronie  internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl

Jesteś tutaj: Rada Rodziców