Pedagog/Psycholog

Godziny Pracy

WAŻNY komunikat dla rodziców - problem samobójstw u młodzieży

Kryzysy psychiczne u młodzieży czyli o braku dobrych wspomnień

10 WRZEŚNIA 2021  ŚWIATOWY DZIEŃ PRZECIWDZIAŁANIA SAMOBÓJSTWOM

Webinarium "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem, działam"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni zaprasza mieszkańców szukających informacji i pomocy oraz zainteresowanych tematem kryzysu samobójczego na bezpłatne webinarium w ramach programu "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam".

Bądź z nami online lub przyjdź osobiście do Konsulatu Kultury, ul. Jana z Kolna 25  10 września 2021 o godz. 9.00

Podczas spotkania dowiesz się czym jest kryzys samobójczy i gdzie szukać pomocy, co oferuje program "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam" oraz jak pomóc osobie w kryzysie. Będzie można zadać pytania specjalistom i umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację psychologiczną.

Część 1 / Kryzysy psychiczne u młodzieży czyli o braku dobrych wspomnień

Dla kogo? Mieszkańcy Gdyni, rodzice, szukający, wiedzy, informacji i pomocy

9.00 Otwarcie webinaru

9.10 Program "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem działam" - co Gdynia ma do

zaoferowania mieszkańcom w kryzysie suicydalnym.

dr Anna Andrzejewska - Cioch - koordynatorka programu "Kręgi na wodzie"

/ MOPS Gdynia

9.40 Kryzys psychiczny u młodzieży. Kiedy i jak rozpoznawać niepokojące

sygnały zagrożenia zdrowia i życia?

dr Bartosz Karcz - psycholog, psychoterapeuta, wykładowca / SWPS

10.25 Pytania od publiczności i odbiorców transmisji online

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronach www.mopsgdynia.pl (zakładka "aktualności") lub www.gdyniarodzinna.pl

Spotkanie będzie transmitowane online na stronie  www.mopsgdynia.pl oraz na profilu Youtube MOPS Gdynia www.youtube.com/channel/UCYj2XJKyZPbl9Q-eV4PuA9Q

Ponadto 10 września w ramach wydarzenia mieszkańcy Gdyni będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistą (m.in. z psychologiem i z psychoterapeutą). Szczegółowe informacje i zapisy:

od 7 do 9 września w godz. 10.00-13.00 pod numerem telefonu 58 663 03 35, podając hasło "KRĘGI NA WODZIE".

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

W każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca odbywają się spotkania grup wsparcia dla osób w kryzysie po śmierci samobójczej lub po próbie samobójczej osoby bliskiej w godz. 18:00-20:00 w Centrum Aktywności Rodziny, ul Świętojańska 1.Część 2 / Próby samobójcze dzieci i młodzieży, czyli o braku dobrych wspomnień i nadziej na przyszłość.

Jesteś tutaj: Pedagog/Psycholog