Pedagog/Psycholog

Szanowni Państwo,

zapraszam Rodziców/opiekunów naszych uczniów na

wykłady o wychowaniu,

które zostają wznowione po okresie zdalnego nauczania. Wykłady są otwarte, więc zaproszenie jest dla wszystkich zainteresowanych.

Pierwszy wykład jest z obszaru profilaktyki. Będzie można go również zobaczyć na żywo w internecie.

WSTĘP WOLNY

01.10.2020 o godz. 18.00 w auli Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni

oraz live na YouTube na kanale: Zespół Szkól Jezuitów

Z poważaniem pedagog szkoły

Katarzyna Kucharczyk

Zapraszamy na warsztaty on-line

doskonalące umiejętności rodzicielskie. Pierwsze spotkanie „Od komunikacji do relacji” odbyło się w ramach Gdyńskiego Tygodnia Profilaktyki.

Kolejne odbędą się we wtorki w godzinach 9.00-11.00 w dniach:

23 czerwca na temat „Komunikacja empatyczna w relacji z dzieckiem (o emocjach i potrzebach dziecka)

30 czerwca – „Komunikacja wzmacniająca samoocenę dziecka”

14 lipca – „Komunikacja przed konfliktem”

21 lipca – „ Komunikacja asertywna (zamiast agresji i uległości)”

Zgłoszenia proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Można wziąć udział w całym cyklu zajęć lub tylko wybranych spotkaniach. Po otrzymaniu zgłoszenia mailowo przesłany zostanie link dostępu do spotkania.

Warsztaty poprowadzą Izabela Derewicz-Czupryniak - psychoterapeuta rodzinny i Aneta Parczyńska – psycholog (pracownicy PPP 2 w Gdyni)

Jesteś tutaj: Pedagog/Psycholog