Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Świetlica szkolna

Konkurs "List do Świętego Mikołaja"

Mamy przyjemność ogłosić, że wszyscy uczniowie klas 4-7 którzy brali udział w konkursie zorganizowanym przez świetlicę szkolna pt. "List do Świętego Mikołaja" otrzymają ocenę celującą z plastyki oraz pochwałę do dziennika od Pani Balbiny Rogalki. Dzieci z klas 1-3 otrzymały dyplomy z udział w konkursie, które zostały przesłane drogą mailową do rodziców. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie o którym poinformujemy w przyszłym tygodniu. Przedstawiamy zdjęcia prac naszych uczniów. 

Więcej…

Świetlica szkolna zaprasza od godz. 7.30 do 16.30

To miejsce gdzie uczniowie mogą ciekawie spędzać czas wolny.

W tym roku szkolnym opiekę nad „Świetliczakami” sprawować będą:  mgr Pamela Chyła, mgr Balbina Rogalka, mgr Anna Matuszewska, mgr Maryla Włodkowska, i kierownik świetlicy mgr Agnieszka Łądkowska.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin Świetlicy Szkolnej

Rozkład zajęć świetlicowych

PROCEDURY ŚWIETLICY NA WYPADEK ZAKAŻENIA COVID 19

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zabawy na świeżym powietrzu

W świetlicy nie ma miejsca na nudę. Bawimy się na świeżym powietrzu, a gdy pada deszcz, układamy puzzle, wspólnie rysujemy i oddajemy się swoim pasjom Uśmiech


Koło plastyczne "Mały Plastyk"

W ramach zajęć świetlicy prowadzone jest koło plastyczne „Mały Plastyk”
Zajęcia odbywają się w  środy – 13.00 – 13.45. dla klas 0-3,
piątki – 13.30. – 14.15 dla klas 1-3
Prowadząca mgr Agnieszka Łądkowska


Język hiszpański dla klas 1-3

Zajęcia odbywają się raz we wtorki (12.50 – 14.30) i piątki (12.50- 13.35)  dla dzieci z klas 1-3. Uczniowie podczas zajęć z języka hiszpańskiego uczą się śpiewać piosenek oraz rymowanek i wierszyków. Lekcje są wzbogacane o elementy tańca. Chętnie uczestniczą w grach i zabawach językowych, poznawaniu kultury hiszpańskiej i wykazują przy tym dużą kreatywność.

mgr Dorota Zielińska

Strona 1 z 8

Jesteś tutaj: Świetlica szkolna