Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sukcesy uczniów

Podziękowanie od Fundacji "Zdążyć z pomocą"

Podobnie jak wiosną 2011, również w grudniu 2011r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji charytatywnej na rzecz Tomka, podopiecznego Fundacji Dzieciom. Wsparcie finansowe miało dotyczyć między innymi pomocy w zakupie wózka inwalidzkiego. Za wielkie zaangażowanie w akcję otrzymaliśmy serdeczne podziękowanie od Fundacji „Zdążyć z pomocą” dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 6.
„Trochę dobroci dla człowieka jest więcej warte niż cała miłość do ludzkości.”
                                                                                                          Richard Demel

Podziękowanie za akcję dla Ciapkowa

Akcja na rzecz Schroniska Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” weszła od kilku lat do stałego szkolnego kalendarza wydarzeń w listopadzie i grudniu. W bieżącym roku wspólnie nad przebiegiem akcji pomocy bezdomnym zwierzętom czuwał: Samorząd Uczniowski SP i gimnazjum oraz Szkolne Koło Caritas. Zebrano tak duże ilości karmy i kocy dla zwierząt, że konieczne były kilkakrotne odwiedziny w schronisku. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy w imieniu psów i kotów, zamieszkujących w Ciapkowie i zachęcamy do indywidualnej pomocy zwierzętom. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt „Animals” przekazało dla Zespołu Szkół nr 6 oficjalne „PODZIĘKOWANIE ZA WRAŻLIWOŚĆ SERCA I POMOC ORAZ DARY PRZEKAZANE BEZDOMNYM, PORZUCONYM ZWIERZĘTOM”.

Konkurs Fotograficzny "Złota Polska Jesień"

KONKURS FOTOGRAFICZNY
" ZŁOTA POLSKA JESIEŃ

NAD ZATOKĄ GDAŃSKĄ"

– ROZSTRZYGNIĘTY

Z przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu zorganizowanego przez opiekunów Szkolnego Koła Turystycznego – Krajoznawczego.
Laureatom gratulujemy, a wszystkim, którzy wzięli udział w tej rywalizacji zdjęciowej, serdecznie dziękujemy.

Dzięki Wam na naszej stronie powstaje wspaniała galeria, doskonale przedstawiająca naszą Polską Złotą Jesień.

1 grudnia 2011 roku jury w składzie: mgr Balbina Rogalka, mgr Anna Selin, mgr Joanna Zarzycka, mgr Dorota Ludka przyznało nagrody w konkursie fotograficznym :   „ Złota Polska Jesień nad Zatoką Gdańską".

Więcej…

Rozstrzygnięcie konkursu „Leśny ludek”

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs „Leśny ludek” dla uczniów klas VI, zorganizowany przez naszą szkołę, został rozstrzygnięty. W konkursie wzięli udział uczniowie z SP 13, SSP 23, SP 20, SP 34, SP 35 oraz SP 11. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były oryginalne i niepowtarzalne. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 1 grudnia 2011r. w naszej szkole. Przybyłych gości przywitał pan dyrektor mgr Sławomir Wiśniewski i pogratulował wszystkim uczestnikom niezwykłego talentu plastycznego.

Więcej…

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Szkoła Podstawowa – Etap Szkolny

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Szkoła Podstawowa – Etap Szkolny 

Więcej…

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Gimnazjum – Etap Szkolny

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Gimnazjum – Etap Szkolny

Więcej…

Strona 9 z 9

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów