sekretariat: 58 664 69 05 sekretariat@sp11.edu.gdynia.pl
Szkoła Podstawowa nr 11
im. Bohaterów Załogi ORP "Grom" w Gdyni
3.-SZP-nr-11-scaled
Witamy w naszej szkole
zdje-13
zs6-gdynia
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

AKTUALNOŚCI

Gratulacje dla Pani Dyrektor

 SERDECZNIE GRATULUJEMYwygrania konkursu i powierzenia stanowiska DyrektoraSzkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni z oddziałami przedszkolnymiim. Bohaterów Załogi ORP "Grom" Jesteśmy przekonani, że Pani doskonałe przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie...

czytaj dalej

Podziękowanie

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz cała społeczność uczniowska składają serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za zakup lampy do projektora.  Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc.

czytaj dalej

Z ŻYCIA SZKOŁY

" Jeśli potrafisz o czymś marzyć ,to potrafisz także tego dokonać" - Walt Disney