sekretariat: 58 664 69 05 sekretariat@sp11.edu.gdynia.pl
Szkoła Podstawowa nr 11
im. Bohaterów Załogi ORP "Grom" w Gdyni
3.-SZP-nr-11-scaled
Witamy w naszej szkole
zdje-13
zs6-gdynia
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

AKTUALNOŚCI

Porozumienie Bez Przemocy

Porozumienie Bez Przemocy (w skrócie NVC) jest ważne dla całej naszej szkolnej społeczności. Twórcą Porozumienia Bez Przemocy był Marshall Rosenberg, któremu bliska była komunikacja wolna od osądów i ocen. Stworzył on model porozumiewania się oparty na 4 kropkach,...

czytaj dalej

UCZENNICA JEDENASTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM KONKURSU

15 grudnia 2023 r. Hanna B. z kl. 4a reprezentowała naszą szkołę i Gdynię w wojewódzkich zmaganiach kaszubskiego konkursu "Mistrz pięknego czytania". To nie lada wyróżnienie znaleźć się w gronie najlepiej czytających po kaszubsku w województwie! W eleganckich...

czytaj dalej

Z ŻYCIA SZKOŁY

KONCEPCJA EDUKACYJNA SZKOŁY

Jesteśmy placówką, w której KLIMAT jest kluczowy.

To dla nas nie tylko hasło, ale filozofia, która przewija się przez wszystkie obszary naszej działalności.

Dołącz do naszej społeczności, gdzie KLIMAT to nie tylko słowo, ale sposób myślenia i działania!

W dobrym klimacie społecznym – zapewniamy bezpieczeństwo uczniom w każdym zakątku szkoły, kładąc nacisk na budowanie wartościowych relacji i komunikację opartą na porozumieniu. Nasza współpraca z rodzicami, zaangażowanie w życie społeczności lokalnej oraz działania charytatywne tworzą atmosferę, którą nasi absolwenci wspominają jako „moją szkołę”.

W klimacie przyjaznym osobom nadwrażliwym sensorycznie – projektujemy naszą szkołę z myślą o uczniach z różnymi potrzebami, dbając o to, aby wszyscy czuli się u nas komfortowo i akceptowani.

W klimacie nowoczesnej edukacji i technologii – wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania i technologie edukacyjne, aby zapewnić naszym uczniom jak najlepsze warunki rozwoju i nauki.

W klimacie rozwoju talentów – wspieramy naszych uczniów w identyfikowaniu i rozwijaniu ich indywidualnych talentów oraz umiejętności, stawiając na rozwój kompetencji kluczowych i zainteresowań kulturalnych.

W klimacie regionalnym – przybliżamy uczniom historię, kulturę i tradycję naszego regionu, kładąc nacisk na zachowanie dziedzictwa językowego i kulturowego kaszubskiego.

W klimacie dbania o zdrowie fizyczne, psychiczne – propagujemy zdrowy styl życia, zarówno fizyczny, jak i psychiczny, oraz rozwijamy integracyjne formy pracy z uczniami z niepełnosprawnościami.

W klimacie ekologicznym – podejmujemy działania na rzecz ochrony środowiska, angażując naszą społeczność szkolną w proekologiczne inicjatywy.

" Jeśli potrafisz o czymś marzyć ,to potrafisz także tego dokonać" - Walt Disney