
4 maja rozpoczyna się akcja Rowerowy Maj.
Aby dzieci mogły bezpiecznie i w pełni w niej uczestniczyć, prosimy o ich odpowiednie przygotowanie
oraz sprawdzenie stanu rowerów i wyposażenia.
Państwa zaangażowanie ma ogromne znaczenie – zarówno w podjęciu decyzji o udziale, jak i w przygotowaniu
dziecka.
Warto skorzystać z przygotowanej checklisty, która ułatwi zadbanie o najważniejsze kwestie.
Najważniejsza jest jednak postawa i dobry przykład.
Zachęcamy, aby w czasie trwania kampanii – w miarę możliwości – zamienić samochód na rower,
towarzyszyć dziecku w drodze do szkoły lub samemu wybrać aktywny dojazd do pracy.
Dzieci najchętniej uczą się poprzez obserwację dorosłych.
Osoby, które jeszcze nie wyraziły zgody na udział dziecka w akcji, zachęcamy do jej uzupełnienia
– zgody zostaną dziś rozdane w formie papierowej.
Rejestracja chętnych jest do 30 kwietnia.
Zapraszam do udziału.
Adam Sarna