sekretariat: 58 664 69 05 sekretariat@sp11.edu.gdynia.pl

 SERDECZNIE GRATULUJEMY
wygrania konkursu i powierzenia stanowiska Dyrektora
Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni z oddziałami przedszkolnymi
im. Bohaterów Załogi ORP “Grom”

Jesteśmy przekonani, że Pani doskonałe przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, połączone z ogromną odpowiedzialnością, chęcią do pracy, kreatywnością i troską o powierzoną placówkę, przełoży się na dalsze, wspaniałe efekty jej działalności.

Życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów.

Z wyrazami szacunku i wielkiej życzliwości Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni