Nasza szkoła została ukwiecona 🙂
Pamiętacie naszą akcję Kawiarenki?
Zobaczcie jak teraz jest pięknie, dzięki Wam!
Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Radzie Rodziców.

Nasza szkoła została ukwiecona 🙂
Pamiętacie naszą akcję Kawiarenki?
Zobaczcie jak teraz jest pięknie, dzięki Wam!
Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Radzie Rodziców.

This will close in 10 seconds